Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

naspa...nu merg
altceva kkdou ptr. soacra ...
anne16 please cod la tavi ...

Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)


eu pt. "silicoane" pt tavile din silicon am folosit 11150 pe 25.10 era singurul cod care reducea.
Am luat 3 tavi si mi le-a redus la 8.79euro
sper sa mai mearga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Am primit si eu comenzi din 14 si 17 oct ...dar nimic impresionant ...chiar o dezamagire http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-redoute-creation-(-lot-de-3).aspx?productid=324131378&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=8 pe blanc raye+turquoise+marine ...in poza par dragute,dar in realitate sunt f.subtiri si culorile mai pale,al meu a zis ca le poarta in loc de bluza de pijama



exact pe post de bluze de pijama vreau si eu sa le iau dar mi se par cam scumpe si nu am nici un cod cu care sa le reduc asa ca mai bine renunt.Tu le-ai luat asa,la pret intreg?

14 +


Eu le-am luat pe rosu si pe verde
Sotului meu ii plac pt ca sunt subtiri iar culorile sunt ok, le-am spalat si nu s-au decolorat si nici labartat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am primit azi comanda din 16.10
www.laredoute.fr/vente-sandales-plates-la-redoute-creation.aspx?productid=324139937&documentid=321409&single=false&categoryid=32411289" target="_blank">sandalele cu pietre nu ma omor dupa ele ca-s cam tepene, dar oricum am dat doar 7,66
www.laredoute.fr/vente-cardigan.aspx?productid=324104246&documentid=346108&single=false&categoryid=23110571" target="_blank">jacheta mushtar imi place
www.laredoute.fr/vente-pull-fantaisie-anne-weyburn.aspx?productid=324103978&documentid=346108&single=false&categoryid=23110571" target="_blank">pulover AW culoarea din poza. E foarte frumos si elegant!
www.laredoute.fr/vente-robe-longue.aspx?productid=324048430&documentid=482608&single=false&categoryid=32665599" target="_blank">rochie orange imi place
Am mai avut rochia aia din poliester de 7 euro (nu o mai gasesc), dar pe negru (in poza era una alba-gri). E foarte frumoasa si nu chiar asa plasticoasa (impresia despre material e de tergal din ala din care aveam pe vremuri sarafanele din cl.IX-XII). E croita de parca am dat comanda dupa masurile mele.
Cadou am avut geanta aia "fourre tout" de panza maro. E faina!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Am primit si eu comenzi din 14 si 17 oct ...dar nimic impresionant ...chiar o dezamagire http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-redoute-creation-(-lot-de-3).aspx?productid=324131378&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=8 pe blanc raye+turquoise+marine ...in poza par dragute,dar in realitate sunt f.subtiri si culorile mai pale,al meu a zis ca le poarta in loc de bluza de pijama



exact pe post de bluze de pijama vreau si eu sa le iau dar mi se par cam scumpe si nu am nici un cod cu care sa le reduc asa ca mai bine renunt.Tu le-ai luat asa,la pret intreg?

14 +


Eu le-am luat pe rosu si pe verde
Sotului meu ii plac pt ca sunt subtiri iar culorile sunt ok, le-am spalat si nu s-au decolorat si nici labartat.


le-am avut si anul trecut pe alte culori,stiu cum sunt;au fost purtate fie ca pijama,fie prin casa si au fost OK.Da' tot nu-mi vine sa le iau asa,la pret intreg.Mai stau,poate pica maine pe mail un cod cu -15 (si un cadou mititel,daca se poate...)

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Mai sa fie : vreau sa dau o comanda si imi spune ca nu pot sa am mai mult de 3 articole personalizate in cos.Am exact 3.De unde naiba stiu eu care dintre celelalte mai e personalizat?Sa le scot pe rand din cos?Nu e alta metoda?

14 +

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:



Ce ochi de vultur ai!!!

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:



pe astea le-am luat si eu mai demult, sunt frumusele (varianta pe albastru). merg si outdoor

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nu am mai intrat de mult pe aici pentru ca nu am mai dat nici o comanda din vara... Vreau sa pun acum o comanda si as vrea sa stiu daca ati folosit careva codul 30856. Imi zice "peluche". E ceva jucarie de plus?
Lamuriti-ma si pe mine... Nu o sa mai putem comanda de pe lr.fr din noiembrie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica

Nu am mai intrat de mult pe aici pentru ca nu am mai dat nici o comanda din vara... Vreau sa pun acum o comanda si as vrea sa stiu daca ati folosit careva codul 30856. Imi zice "peluche". E ceva jucarie de plus?
Lamuriti-ma si pe mine... Nu o sa mai putem comanda de pe lr.fr din noiembrie?


da,e o jucarie de plus : un pinguin si un pui de pinguin

da,din noiembrie s-a terminat cu comenzile noastre pe LR.fr

am rezolvat cu articolul ala personalizat,l-am dibuit si l-am scos din cos.Da' il vreau,asa ca acum mai caut ceva sa pun pe langa el pt o noua comanda

14 +

Mergi la inceput