Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Kokyie,


mare greseala ai facut intr-adevar cu comanda. Cazul tau e similar cu al lui Katthy, tare mi-e ca ti-o anuleaza si la cat de repede se misca ...

Bey, vad ca voua va arde de lansari, brunch, speech, etc- vorba aia "vorbiti afacereza?''



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Mi-au venit cizmele:
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-active-wear.aspx?productid=324148341&documentid=201208&single=false&categoryid=30363570
Nu sunt multumita de calitatea pielii,naspa rau de tot as putea spune.Nu-s ce piele e ,de porc pare,da' pare neterminat procesul de argasire,vopsire ,nu ma pricep.Ar trebui tratate intr-un fel,ca par sa fie dintr-acelea cand se uda,raman stropii.Se pricepe cineva sa ma sfatuiasca?
Cu banii astia imi luam:
http://papucei.ro/cizme_negre_catarame_matlasate-3009/ sau altele de pe site si cred ca as fi fost mult mai multumita.Ca si model sunt ok,ca in poza.Mai sunt si made in Romania.Mda,deci de data asta calitate LR.!


Inseamna ca eu pana acum am fost norocoasa cu cizmele LR, pentru cas- facute in Spania si sunt ok. Bineinteles, necesita tratament cu crema acasa, inainte de purtare, dar asta e valabil pentru toate cizmele sau toti pantofii cumparati de oriunde, nu numai de pe LR.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Ce crema?Eu in afara de crema de ghete,nu cunosc alte creme de pantofi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Io glumeam,mai draga.Ce naiba sa cautam noi la lansarea lu' peshte?

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Miki

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Jas, si io glumeam

doar ca e ca-n vorba aia"razi tu razi, da nu e rasul tau"

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Si tuturor celorlalte fete care se ocupa de "boicot"...un mare de la mine si multumim pt tot efortul depus. Eu sunt in stand-by cu comenzile din pacate, dar va citesc zilnic. Daca pot ajuta cu ceva...astept un PM, va stau la dispozitie cu orice pot



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adeea_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui adeea_ro

...va rog sa imi dati si mie pe pm mailul din contul omun...
mersi

In momentul asta nu e posibil.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


ok ok
eu vreau sa imi dati pe PM ce se mai discuta. nu vreau acces la mailul acela... inca nu cred ca "merit"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adeea_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui adeea_ro

ne adunam si noi cu toatele pe 5 sa mergem la lansare?



si ce sa facem acolo?sa le strigam "Huoooo!",asa cum merita?

14 +


da da da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

April ,!

Mergi la inceput