Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui adeea_ro

ne adunam si noi cu toatele pe 5 sa mergem la lansare?



si ce sa facem acolo?sa le strigam "Huoooo!",asa cum merita?

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adeea_ro

ne adunam si noi cu toatele pe 5 sa mergem la lansare?

serios vorbind, va rog sa imi dati si mie pe pm mailul din contul omun, despre care vorbiti. ca eu nu am acces acolo, dar sunt tatatatatatatre curioasa.

mersi


a pus April16 aici ce s-a trimis pe contul comun
eu aici am citit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Citat:
citat din mesajul lui crislunca

Graviduta...citesc tot...stiu ca am mai scris despre problema asta...nu am fost singura ....am mai multe conturi, am facut si altele noi zilele astea...si tot naiba nu reusesc sa dau o c-da amarata...umplu cosul si nu-l deschide...
Nu am vrut sa stresez pe nimeni...ma plangeam si eu...


Scuze, poate ca mi-am varsat eu nervii pe tine. N-a fost cu intentie. Si nici cu directie . Dar mi se pare frustrant sa poti pune in cos, dar sa nu poti finaliza comanda.

Mey, ia nu va mai pierdeti timpul cu acest nene AD (as spune mai degraba ADHD, ca are deficit de atentie, nu vede ce preturi a pus pe site. De produse nu mai zic). Ne concentram pe lr.fr. Trebuie sa-i determinam cu argumente legale of course sa-si reia livrarile catre RO. Je m'en fiche de Lr. ro.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Graviduta...nu e cu suparare...asta e...ceream doar un sfat.Toti mai suntem nervosi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Citat:
citat din mesajul lui diotima

Am primit o noua oferta http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=860ab3ee8353dadce1 -12E la min 25E, livrare gratuita cica si un cadou haina CABAN.
* Offre valable une seule fois pour 25 euros d’achats jusqu'au 19/11/2008 dans la collection Automne-Hiver hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, produits cuisine & co, produits Repetto et Converse et prix rouge, pages rouges et hors secteur, petit et gros électroménager, image, son, multimédia, jouet et hors articles S comme Sport. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction personnel non cessible a un tiers et limité a une seule commande. L'usage de ce bon de réduction n'entraînera aucune compensation financière sous quelque forme que ce soit. L'usage de ce bon de réduction n'exclut pas le paiement de la participation aux frais de traitement. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et a mesure de leur facturation. Non valable en magasin et en Rendez-vous shopping

** La Redoute vous offre exceptionnellement les frais de traitement et d'envoi de votre colis hors produits Repetto et Converse et prix rouge et hors secteur, petit et gros électroménager, image, son, multimédia, jouet et hors articles S comme Sport, hors coupons, métrages et échantillons de tissus. Cette exonération de la livraison ne s'applique pas aux commandes comportant un article encombrant (articles signalés par une camionnette de couleur). Offre valable une seule fois jusqu'au 19/11/2008 uniquement sur laredoute.fr, non cumulable avec une autre offre. Non valable sur lesaubaines.fr.



In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis



am primit eu "paltonasul" e un polar f prost...modelul e frumos...calitatea f proasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Eu as veni, dar nu stiu daca reusesc sa ajung din Buzau ...
Oricum pana atunci mai vorbim!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui adeea_ro

ne adunam si noi cu toatele pe 5 sa mergem la lansare?



si ce sa facem acolo?sa le strigam "Huoooo!",asa cum merita?

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Mey, sa stiti ca maica-mea i-a si raspuns.

La nervi, pe nerasuflate. Maica-mea a incercat sa fie cat mai politicoasa, mai ales ca a dat o comanda aseara si vrea sa o si primeasca

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


April, mi-a placut la nebunie raspunsul mamei tale.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Ieri am dat ultima comanda...bineinteles ca cea mai mica din istoria LR 17,87 euro in conditiile in care aveam bon de 14.31e ...azi frunzarind prin suivi ce-mi vad ochii ... un produs non factures...asa ca la en preparation am decat un produs cu valoare de 6.26e + kdoul ...sa inteleg ca imi anuleaza comanda...si daca-mi da bon d'achat eu cum imi recuperez banii...asta daca se inchide pravalia ...mai bine-mi bagam un bat si stateam linistita, acum ma mai panichez si pentru 60ron ...da ce ma oftic ...cu bani astia mai luat 3 tricori din alea pe post de pijama

Cand e 5nov??? as veni si eu la manifestatie si as cara cu mine si ceva boarfe din alea de-am dat 1e sa vada lumea calitate...acu pe bune m-as imbraca doar cu haine LR cele mai naspa posibile si as baga un text "domle' eu ca o doamna ce sunt, si care ma imbrac doar de pe lr.fr vrei tu acum sa dau tot salariul pe o tinuta... cand eu am pe mine toale de mai putin de 10e" parca vad asistenta

Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Mi-au venit cizmele:
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-active-wear.aspx?productid=324148341&documentid=201208&single=false&categoryid=30363570
Nu sunt multumita de calitatea pielii,naspa rau de tot as putea spune.Nu-s ce piele e ,de porc pare,da' pare neterminat procesul de argasire,vopsire ,nu ma pricep.Ar trebui tratate intr-un fel,ca par sa fie dintr-acelea cand se uda,raman stropii.Se pricepe cineva sa ma sfatuiasca?
Cu banii astia imi luam:
http://papucei.ro/cizme_negre_catarame_matlasate-3009/ sau altele de pe site si cred ca as fi fost mult mai multumita.Ca si model sunt ok,ca in poza.Mai sunt si made in Romania.Mda,deci de data asta calitate LR.!
Iote-le si pe lr.rumania:
http://www.laredoute.ro/Incaltaminte_&_accesorii/Incaltaminte/-2740.html

Mergi la inceput