Redoutistele fidele Laredoute.fr (135)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Merci fetele...ma duc sa depun ceva banii(depaseste comanda bugetul) pe card si incerc cand ma intorc...

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


poate a luat cineva... revin cu rugamintea...

ce ziceti, perdele astea merita?
http://www.laredoute.fr/vente-vitrage-en-organza-froisse.aspx?productid=324122755&documentid=346108&single=true&categoryid=47918223

as vrea sa-mi pun la bucatarie :)




Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78

ce ziceti, perdele astea merita?
http://www.laredoute.fr/vente-vitrage-en-organza-froisse.aspx?productid=324122755&documentid=346108&single=true&categoryid=47918223
as vrea sa-mi pun la bucatarie :)



Diana, si mie imi faceau cu ochiul perdelutele astea si tot pt. bucatarie dar, pana la urma, nu le-am luat.
Am gasit la noi ceva care mi-a placut pe loc si uite-asa le-am anulat pe cele de pe .laredoute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Perdele mai bine ia-le din magazin: vezi exact cat sunt de transparente, cum e materialul, tot. In plus ti le poate tivi pe comanda, dupa dimensiune, cu fir de plumb jos ca sa stea drepte...

Iar 60 cm latime este foarte putin, iti trebuie 2-3 pt un geam.

In fine, voi comandati mult mai multe de pe LR decat comand eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Adica: daca vrei sa le comanzi numai asa, ca sa te distrezi, OK. Daca chiar vrei sa le folosesti in casa, mai bine pe vazute si pe pipaite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

'Neata fetele,
ce liniste de cateva zile ...desi am spus ca e ultima comanda data am convins sotul ca ne-ar mai trebui una alta ...acum stau in cumpana cu www.laredoute.fr/vente-doudoune-active-wear.aspx?productid=324123414&documentid=346108&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=4" target="_blank">parka asta ...stiu ca a luat-o cineva si am cateva intrebari ...eu normal port 42-44 si nu stiu ce sa aleg 42 sau 44 ?nu vreau sa stea prea lalai pe mine ...pana unde e de lunga? trece de poponeata
Mai vreau si www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4743989&SizeCode=00042&Quantity=1&PersText=&ItemId=2&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">Knickersi astia si din cate imi amintesc erau model larg pe pulpa ...sa-i iau 42 sau 44 ?

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Eu am luat parka.Sunt f. multumita de ea.Este pentru cand e frigu' mare.Am luat 38 cat port la bluza si e buna.Vine peste popou,dar nu-l depaseste.Eu am luat pe camuflaj si materialul e destul de nobil.Tipa nemultumita poate a luat pe alta nuanta si n-o fi fost acelasi material,nu stiu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am trecut doar sa va salut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Si eu la fel !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

am aviz pt. comanda din 26.09
linkuri si impresii mai pe seara dupa ce ridic coletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


dariscumpi, lavi, merci


Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput