Redoutistele fidele Laredoute.fr (135)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

'Neata fetele,
ce liniste de cateva zile ...desi am spus ca e ultima comanda data am convins sotul ca ne-ar mai trebui una alta ...acum stau in cumpana cu www.laredoute.fr/vente-doudoune-active-wear.aspx?productid=324123414&documentid=346108&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=4" target="_blank">parka asta ...stiu ca a luat-o cineva si am cateva intrebari ...eu normal port 42-44 si nu stiu ce sa aleg 42 sau 44 ?nu vreau sa stea prea lalai pe mine ...pana unde e de lunga? trece de poponeata
Mai vreau si www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4743989&SizeCode=00042&Quantity=1&PersText=&ItemId=2&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">Knickersi astia si din cate imi amintesc erau model larg pe pulpa ...sa-i iau 42 sau 44 ?

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3
Cod nou: 68756

- jusqu'a -50% sur le nouveau catalogue "flash sur l'hiver", -35% sur tout le textile, -25% sur la literie, meuble&deco, petit electroménager et jouet, et -20% sur le gros electromenager

- cort anti-uv Snoopy: http://cgi.befr.ebay.be/PETITE-TENTE-SNOOPY_W0QQitemZ120316799621QQcmdZViewItemQQimsxZ20081012?IMSfp=TL081012129001r2325#ebayphotohosting



Merciii pentru cod ! Mi-a redus cu 45 % doua bluze de fetita:
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8528055&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=49&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">asta si www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9754032&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=47&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">asta !

Azi am mai comandat:
- pyjama col claudine (a mai comandat-o cineva saptamana trecuta, si ii multumesc de link
- www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9665161&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=48&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">doua tricouri de baiat - ieri cred ca a pus cineva link-ul
- www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6944612&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=36&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">doua bluze de fetita
- www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6838774&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=35&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">T-shirt de fetita
- www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7653670&SizeCode=00004&Quantity=1&PersText=&ItemId=31&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">T-shirt pentru sotz
... si inca cateva tricouase de fetita... comanda in care am numai pantaloni pentru fata mea ar cam trebui sa soseasca (e din 25 septembrie).

Claujro, iti multumesc mult de tot - nu i-am mai pus pentru ca mi-i reducea doar la 84 de euroi ...


Vroiam sa va mai arat doua lucruri pe care le-am comandat si care imi plac teribil:
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4290569&SizeCode=00026&Quantity=1&PersText=&ItemId=11&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">colanti pentru fetite - materialul e moale, pufos, nu aspru cum e la dresurile luate din piata, si deocamdata nu s-a scamosat...
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5615950&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=9&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">gecuta de toamna, e dublata cu polar si e de calitate. Super ok pana da zapada.

Cred ca am terminat pe luna asta cu Reduta... Spor la venit colete !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:



eu una nu o am dar ai vazut la Avis client? Scrie ca e o parka de calitate proasta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dari_Scumpi



eu una nu o am dar ai vazut la Avis client? Scrie ca e o parka de calitate proasta....

Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit. (F. Kafka)


pai tocmai asta era problema ...un singur comentariu ...cine stie ce fitoasa sau invidioasa o fi ...eu vroiam de la fetele noastre ceva comentarii

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Citat:
citat din mesajul lui Dari_Scumpi



eu una nu o am dar ai vazut la Avis client? Scrie ca e o parka de calitate proasta....

Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit. (F. Kafka)


pai tocmai asta era problema ...un singur comentariu ...cine stie ce fitoasa sau invidioasa o fi ...eu vroiam de la fetele noastre ceva comentarii

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)


Cred ca luat-o ela. Astept colet din 28/9, ieri s-au facut 2 saptamani, si din 5/10.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Vreau si eu cod la geanta www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=hub_femme&nope=23086&omniturecode=001RP0311" target="_blank">asta ca 23086 nu-mi merge ...stiu ca si eu am pus cod pentru ea cand l-am primit,dar am sters toate mail-urile LR si n-am salvat nici coduri crezand ca nu mai dau comenzi ...
Aveti alt cod pentru ea?????

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Eu sunt in dubiu daca mi-o veni duduna www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4381602&SizeCode=00162&Quantity=1&PersText=&ItemId=58&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank"> asta marimea 162 ...
In generala imi cam vin cele de la ado marimea 168 si mi-e teama ca imi va fi mica ; nu ca n-as avea cui sa o dau, dar o vreau pt mine!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

kokiy, codul meu e 20710. Incearca poate merge si la tine

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Vreau si eu cod la geanta www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=hub_femme&nope=23086&omniturecode=001RP0311" target="_blank">asta ca 23086 nu-mi merge ...stiu ca si eu am pus cod pentru ea cand l-am primit,dar am sters toate mail-urile LR si n-am salvat nici coduri crezand ca nu mai dau comenzi ...
Aveti alt cod pentru ea?????

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)


Iulia, incearca-l pe www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4381602&SizeCode=00162&Quantity=1&PersText=&ItemId=58&Mode=U br / pdate&Single=true&ksource=-1" target="_blank"> asta (20710) Poate merge!

Edit - Miki, am postat amandoua odata ...

Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Vreau si eu cod la geanta www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=hub_femme&nope=23086&omniturecode=001RP0311" target="_blank">asta ca 23086 nu-mi merge ...stiu ca si eu am pus cod pentru ea cand l-am primit,dar am sters toate mail-urile LR si n-am salvat nici coduri crezand ca nu mai dau comenzi ...
Aveti alt cod pentru ea?????

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)


pt geanta asta mie imi merge 23108 pe ambele conturi


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput