Redoutistele fidele Laredoute.fr (135)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Fetele care ati facut comenzi azi sau in week-end, v-au blocat/tras banii?


Nimeni?

Cod nou: 68756

- jusqu'a -50% sur le nouveau catalogue "flash sur l'hiver", -35% sur tout le textile, -25% sur la literie, meuble&deco, petit electroménager et jouet, et -20% sur le gros electromenager

- cort anti-uv Snoopy: http://cgi.befr.ebay.be/PETITE-TENTE-SNOOPY_W0QQitemZ120316799621QQcmdZViewItemQQimsxZ20081012?IMSfp=TL081012129001r2325#ebayphotohosting

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78


doua din 26 si una din 27.



Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Vad ca ati cumparat lucruri frumoase...
Incep sa ma ingrijorez, am o comanda din 23 nesosita, in schimb cea din 24 cu un tricou si un hanorac Puma a venit...
Daca vroia LR sa-si creasca vinzarile in Ro, cred ca nu reusea mai bine decit cu zvonul LR.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Buna fetelor!
A luat cineva asta?
http://www.laredoute.fr/vente-pull-la-redoute-creation.aspx?productid=324114841&documentid=359508&single=false&categoryid=49762198
cum este?...pentru ca ea pare OK...multumesc foarte mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Maxia, nu o am, dar combinatia bbc+vascoza e ok daca-ti place sa calci, iar decolteul e extrem (unde-i poza frontala fara camesha?).

Revin cu ale mele: am facut niste comenzi sambata si duminica, confirmari ok, banii au fost trasi, seara trecuta verific si vad ca am in cont o suma, dimineata suma creeste... le scriu redutilor, astept toata ziua. Ioc raspuns. Oare taie deja macaroana pt. RO?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mda, pe mine nu ma lasa sa ma loghez de pe nicunul din cele 2 conturi Sunt curioasa daca maine e la fel Imi scrie ceva cu desolee..pagina nu-i disponibila, deocamdata!!!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

M-am logat si e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Neatza!
Mey, ma gandeam eu in sinea mea, oare astia chiar ne vor taia macaroana, pur si simplu, fara sa ne anunte nimic????

Edit:: acum am vazut ca am mai primit o steluta Yupiiiii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Neata Am primit un mail cu ceva geanta cadou. Dar nu am priceput ce e cu ea. Astept si eu comanda din 29 si sper ca lr. ro sa dea faliment din prima zi. Daca vor romanii sa faca o afacere atunci sa isi faca una proprie, un site romanesc asemanator cu cele din afara. Nu sa faca aceste copii extrascumpe.
Plec la birou, nu am chef dar e musai. Sa curga coletele saptamana asta

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Neatza!

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3
Revin cu ale mele: am facut niste comenzi sambata si duminica, confirmari ok, banii au fost trasi, seara trecuta verific si vad ca am in cont o suma, dimineata suma creeste... le scriu redutilor, astept toata ziua. Ioc raspuns. Oare taie deja macaroana pt. RO?


Cum adica "dimineatza suma creeeste..."??? Nu ti-a luat banii nici pt. comenzile de sambata si dum?? Astia chiar ne-o taie? Nu e nici 15 oct....

Mergi la inceput