Redoutistele fidele Laredoute.fr (135)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Si eu va salut.

Ma pregatesc pt o ultima comanda.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anana17 spune:

Va salut si eu .
Ce se mai aude, dierna3? Nici azi nu erau trasi banii pentru acea comanda? Ca tare as vrea sa mai fac o (ultima) comanda si maine imi intra banii...
Si parca ChrisDun a facut o comanda acum, cum a mers cu plata, au tras banii de pe card, nu au fost probleme?
Multumesc si spor la treburi si shopping.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Va rog frumos, daca cineva a folosit codurile acestea si a si primit gentile respective, imi poate spune si mie daca gentile astea sunt de copii, ca as da o comanda, dar sunt plina de genti de adulti, care mai de care mai urata
34541 sac à dos sonic et sa trousse - set 2 pieces
34495 sa week-end et sa pochette Totally spies - set 2 pieces


Stiu ca primise o fata gentile sonic, dar nu mai retin cine, scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Mi-a raspuns dimineata madam S. ca au trimis deja toate comenzile facute in w-e si mi-a spus sa am rabdare. De parca eu ii scrisesem sa le trimita mai repede! La ora 10 suma era trasa, insa tot a mai ramas 1 mil. Or eu am card separat pentru LR, n-am gresit calculele, banii astia nu trebuiau sa mai fie acolo. Oricum, am mail-ul doamnei ca dovada.

Am ridicat azi comanda din 30 septembrie, cateva chestii de vara care au mai fost postate. Cadou am avut geanta cu agenda, nu arata rau, insa iti muta nasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

anana17, am primit pe mail confirmarea comenzii de azi-dimineata, si de la banca mi-au confirmat ca am banii blocati. O sa va anunt cand se deconteaza efectiv tranzactia.

Dierna, pentru comanda mea din 25.09 am avut un produs care nu a mai fost disponibil, si in 'Suivi' imi apare "non facture", asa ca deduc de-aici ca nu mi-au tras banii pe produsul ala... poate si la tine a fost ceva nedisponibil... sau toata comanda ta era echivalentul a 100 RON ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Am ridicat si eu azi comanda sin 2 octombrie!
A venit in sac, jumulita toata, da' nu lipsea nimic!

Revin cu impresii mai pe seara ... voiam doar sa anunt ca am o pereche de www.laredoute.fr/vente-sandale-tricolore-femme-la-redoute-creation.aspx?productid=324143582&documentid=414708&single=true&categoryid=31523562" target="_blank"> sandale tricolore mar 37 la vanzare ! Imi sunt mari, largute ..., poate daca aveam piciorul mai lat se asezau mai bine ...
Deci daca sunt persoane interesate, dati de veste !



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Multumesc pentru raspunsuri fetele ...

Pentru geanta mi-a mers codul pus de dianarus78

Lorenza si eu tot pe cea camouflage o iau ...

axxxa iti pun eu poza la sac Sonic dupa ce alaptez ...dar nu e cine stie ce

edit:am primt si eu cod pentru sac Snoopy

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

anana17, am primit pe mail confirmarea comenzii de azi-dimineata, si de la banca mi-au confirmat ca am banii blocati. O sa va anunt cand se deconteaza efectiv tranzactia.

Dierna, pentru comanda mea din 25.09 am avut un produs care nu a mai fost disponibil, si in 'Suivi' imi apare "non facture", asa ca deduc de-aici ca nu mi-au tras banii pe produsul ala... poate si la tine a fost ceva nedisponibil... sau toata comanda ta era echivalentul a 100 RON ?

Christina


In "Suivi" apar toate ca facturate. 100 ron e ce a mai ramas din suma totala si nu ar fi trebuit.



Am gasit aviz pentru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

camelia ai PM de la mine despre sandale


Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc



edit: ma bucur ca au inceput sa va vina si voua coletele.

azi am sunat la posta si mi-a ajuns ultima comanda, cea din 01.10!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Am colet! am colet! din 28/9. Inseamna ca martea viitoare ajunge si cel din 5/10. pun diseara linkuri

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput