Rochite ocazii fetite

Rochite ocazii fetite | Autor: madutza

Link direct la acest mesaj

Buna,

unde pot gasi in rochite de ocazie pentru fetite (4-5 ani), deosebite in Ro? Am gasit un singur site pe net unde comanzi si ti le face apoi, dar mie imi trebuie peste 3 saptamani.

Multumesc,

Madutza,Mariuca(17 Mai 2004) si Andreea 31+
http://community.webshots.com/user/padme_ami2003?vhost=community

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Eu ia-m luat fetitei mele anul trecut o rochita de ocazie (cand am fost nasi), din magazinul OBOR.Incearca acolo, sau in magazinul Unirea la et. III, cu siguranta vei gasi ceva potrivit.
Bafta, sa gasiti ce va doriti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ai incercat aici: www.ninabalerina.ro ???
Nu cunosc personal detalii, dar stiu ca mi-a placut f. mult ce am vazut in site-ul lor... sper ca nu se considera reclama




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Si eu i-am luat din Obor o rochie absolut superba, de la un magazin cu haine de copii destul de banal de la parter.
Au rochii de ocazie superbe si la www.angelsday.ro, cred ca au preturi f. mari aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Este un magazin cu rochite delicioase la piata Unirii, pe Bd Unirii (cel care duce spre Casa Poporului), undeva pe dreapta, aproape de intersectie. Cum hainutele sunt facute in Romania, pretul este rezonabil.




Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna,

recunosc ca nu stiu de unde as putea lua rochita daca as avea nevoie, dar cele de pe site-urile de mai sus... pe unul din saite-uri n-am gasit nici o rochita deci sunt ascunse bine de tot, iar pe cel de-al doilea sunt pozati niste copii frumosi, dar ... rochitele urate rau si nici nu sunt poze in care sa se vada clar ce ai cumpara.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Buna,

recunosc ca nu stiu de unde as putea lua rochita daca as avea nevoie, dar cele de pe site-urile de mai sus... pe unul din saite-uri n-am gasit nici o rochita deci sunt ascunse bine de tot, iar pe cel de-al doilea sunt pozati niste copii frumosi, dar ... rochitele urate rau si nici nu sunt poze in care sa se vada clar ce ai cumpara.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!

Hai sa te ajut putin, de pe site iei de ex. adresa, nr. de tel si te duci la magazin si le vezi. Au rochii de la 0 la 14 ani, absolut superbe, doar preturile sunt mari. Jur! Daca nu le-ai gasit pe site, imi pare rau.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

in Ro sunt numai rochite de TOAPA.
singurele frumoase le-am vazut la Debenhams mall vitan sau Mothercare, dar acolo sunt mai putine am impresia. Si mai scumpe.
In cearca si Next in Baneasa, pe next.co.uk arata superb...dar io stiu daca se gassc toate? la Debenhams e colectia Tiger Lily f draguta, si are rochii de ocazie f finute.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexandra spune:

Exista un magazin unde se pot inchiria rochite de ocazie. Eu i-am inchiriat Soniei anul trecut o rochita superba. O rochita de ocazie o poarta o data, dupa care ramai cu ea in dulap. Magazinul, sa-i spunem asa, se numeste Crila si este intr-un bloc in zona Unirii.
Adresa web: http://www.rochii-ocazie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosacnina spune:

Incerca si la Nina Balerina!

Mergi la inceput