Mamici si burtici de Baia Mare (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

multumim dflavia
fetelor daca vreti sa ne treceti si pe noi pe lista voastra
Alexandru Marius 29 noiembrie 2007, 4350 si 58 de cm, apgar 10, nascut in Spania.
va doresc o zi frumoasa sa aveti

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

Buna fetelor...
ariana...fii puternica, in continuare...mie tot socanta mi se pare povestea ta...adica, chiar nu se putea prevede asa o problema? si...nu pot sa nu ma gandesc...daca se nastea cu o saptamana inainte...baietelul tau traia...ma trec fiorii cand ma gandesc...ma uit la puiul meu si ma ingrozeste gandul c-ar putea si doar sa-l doara ceva...nu-mi pot imagina durerea ta...dar, sunt alaturi de tine si te imbratisez cu drag...
cum e la euromedica?

fetelor...o saptamana frumoasa va doresc...cu vreme numai buna pentru plimbarici...ancaurn...ce mai face dragos?



Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...

http://community.webshots.com/user/malinka14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

fetelor, azi a fost prima noastra zi la camin..o zi foarte importanta pentru noi..plina de emotii,..dar a fost bine, mult mai bine decat ne-am asteptat noi..nu a plans deloc,dar nu a vrut sa doarma,..nu-i nimic a recuperat dupa ce am ajuns acasa,..a adormit in fund..era asa de draguta..


Malinka,azi a fost si prima mea zi de lucru la Euromedica,..trebuia sa incep in urma cu o saptamana dar am facut tratament pentru ablactare, si abia ieri l-am terminat,..sper sa fii scapat..ca altfel e problema mare,..daca imi place?..stii tu nu au vrut sa ma sperie din prima zi..vom vedea in continuare cum va fi..

stii ca sunt cam nestiutoare..vroiam sa-mi trec povestea asa cum v-ati trecut toate,..dar iti dai seama ca habar nu am,..daca poti.. sau oricare din fete, va rog sa-mi explicati cum ar trebui sa procedez,..dar asa ca la prosti..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Ariana cu ce te ocupi la Euromedica? Ufff, trebuie sa vin si eu zilele astea la o consultatie la dr. Costin, au trecut deja 6 saptamani si n-am mai batut inca un drum pana la Cluj pentru un simplu control. Mi-ar placea sa ne intalnim, as vrea sa te salut.

Ca sa adaugi povestea ta sub forma de link copiezi link-ul paginii in care ai scris-o si adaugi asa la semnatura: [ url = " link " ] numele povestii [ / url ]

Trebuie sa pui neaparat ghilimele si sa scoti spatiile, altfel nu apare cum trebuie.

micuta somnoroasa de la gradi

Mamica fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Anca, multumesc de intentie,..dar pentru mine e prea mult..habar nu am..ti-am spus ca sunt o nestiutoare..
M-as bucura tare mult daca ne-am intalni..ma gasesti la secretariat..Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Anca, multumesc de intentie,..dar pentru mine e prea mult..habar nu am..ti-am spus ca sunt o nestiutoare..
M-as bucura tare mult daca ne-am intalni..ma gasesti la secretariat..Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Olim, felicitari pt. cele 10 luni ,si pt. dintisori. Noi nu avem nici unul, stam in picioruse, dar e prea grea si cred ca-i e frica sa faca pasi. Acusi facem si noi 9 luni,

poze - NEW

MARINELA


Poze de tot felul
P a t t y - la 8 luni

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Melly, la 4.5 luni Patti avea 7.525 gr si 64 cm, asa ca e o greutate destul de OK. Si acum la 8 luni si aproape 4 sapt. are 9.860 si 74 cm, e cam greuta si de aceea e putin mai greu cu mersul, sta in picioare sustinuta, merge si cu premergatorul, dar nu a vrut sa se tarasca , a trecut direct la statul in picioare.
Urechiusele le are asa din cauza hamului pe care l-a purtat 3 luni, ai frecau urechiusele si le intorcea. Deocamdata nu am facut nimic, ca e prea mica, bentitele peste urechi sau lipitul lor cu leocoplast nu ajuta, dar dupa varsta de 2 ani se poate face o operatie simpla si usoara, de alipire a urechilor de scalp. Cred ca vom apela la operatie, dupa ce vom vorbi in prealabil cu un dr., e pacat sa ramana asa cu urechile, e fetita si e si frumusica.Sunt modesta, nu ?

Anca81

Flavia, mersi de program, am sa incerc dar nu acum ca e tarziu.


poze - NEW

MARINELA


Poze de tot felul
P a t t y - la 8 luni

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

irlandeza nu esti modesta si patty e foarte frumoasa si iti multumesc de raspuns legat de urechiuse cat despre amelia acu caut un laptic praf cu mai putine calorii cine stie ceva please sa scrie!!!eu am gasit asa:

NAN 1 519 Kcal/100g pudra
NAN HA 1 511 Kcal/100g pudra

cine mai stie va rog sa se scrie!!!multumesc si pupicei!!!

Noi si fluturica Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Melly, ce formula i-ai dat Ameliei de a luat atat de bine in greutate? Vreau si eu Noi papam Nan 1 in amestec cu Humana SL (soia).

Mamica fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag

Mergi la inceput