FIV 193

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

dirigoooo poate faci prezentaca tot aparusi..
te pup si mie imi era tareeee dor di tini,,
Sheritoooo te puppp...mii dor di vornele tale..mii dor di tine..
mii dor de gascaaaaaaaaaaaaa
va pup pe toatee..
felicitari gravidutelor!!


5+

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Lianoooooooooo: pup mamica de unguri!
impatience: nu-ti face griji. Nu esti singura. Mai bananaim si noi p'aici, dar, eu una, nu scriu tot timpul, dar va urmaresc cu mare interes.
Pupici

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Lianooo,sunt fericita tare de tot muica sa te vad bortoasa si LA MULTI ANI BALANTA DRAGALASA.Si eu sunt pe baricadele fivului,...ma cere al meu doctor in fiecare zi mai nou la analize,de ma ingrijoreaza,...in fine,saptamana viitoare am punctia,deci stau si clocesc,printre altele.Pup burticu si sarcina usoara dusa pana la capat si bebe sanatos si norocos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Ali, transmite-i Ralucai FELICITARI si din partea mea! Ma bucur mult pt ea! Unde a facut fiv?
Blanche, Nu Cris86 e gravi, sau poate ai tu gura aurita si ne anunta si ea vreo bomba.. chiar, mai stiti ceva de ea?
Thabita, Nusy astept vesti bune de la voi!
DOana,

Citat:
citat din mesajul lui bia28

Buna fetelor, sunt noua pe aici si vreau sa va cer un sfat.

Mi-am facut o programare la Medlife la dna Predoi pt mai multe controale si analize si eventual sa vad poate fac si FIV tot acolo. Stiti ceva de competenta medicilor de la medlife in privinta asta?

Bia, nu stiu sa-ti spun prea multe despre cei de la MedLife, echipa dr Predoi a avut reusite la spitalul Titan, dupa ce s-au mutat la Medlife n-am prea auzit de reusite... cauta, ca este un subiect pe teme asta, poate afli acolo mai multe amanunte.



poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy28 spune:

Buna
am citit ca unele fete merg la dna doctor Dracea la Giulesti cu programare ? Cum se face ? Nu mai inteleg . Daca mergi la Giulesti faci fiv la ei ? Eu vreau sa fac in clinica de la Gynera chiar daca e mai scump . Asta inseamna ca astept intalnirea de la Gynera si sigur fac acolo nu ?
Ce ziceti ?
pup fetele si mult noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Liana: La Multi Ani atat pentru ziua de nastere cat si pentru aniversarea casatoriei, sa fiti fericiti si sa va iubiti pana la adanci batraneti, sanatosi si mandri tare de bebelul vostru!

Oana: te cu mult drag si ma bucur tare mult pentru tine,acum ca viata ta a luat o turnura atat de fericita!Sa va iubiti toata viata si sa vii cat mai repede cu vestea ca esti graviduta!Mult noroc!

Shericule: te ..imi lipseau vorbele tale pline de haz!Bafta multa,multa...tare mi-ar place sa facem odiseea impreuna!

Feli: Am inceput stimularea,azi e a treia zi.Vineri am eco..probabil marti,pe 7 octombrie,punctia.

Evy: daca vrei FIV la Gynera,atunci acolo o contactezi pe Dracea,nu ai treaba cu Giulestiul.Fetele care se programeaza la ea la Giulesti vor sa faca acolo FIV-ul.

Tabi: tin pumnii!!!!Azi ne dai vestea????Sper din suflet sa fie una buuuna!!!!

Crystyna75: cum e??? Vreau o veste super de la tine

Pisic77:


Bafta multa tuturor fetelor!!!
Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Buna fetelor,
Da' vad ca ati avut ceva activitate.
Oana D. am citit povestea ta pe nerasuflate. Esti puternica si te admir pentru asta. Viata ta este cel mai bun exemplu ca pana la urma lucrurile se aranjeaza de la sine, ca DD ne da ceea ce trebue sa ne dea si ciar daca la un moment dat nu ne da ce ne dorim, stie el de ce o face. Ma bucur ai reusit sa depasesti etapele nasoale si iti doresc Casa de piatra si copii, cati vrei tu si cand decizi tu. De data asta poate fara FIV... Mult noroc sin sa fi fericita. Subscriu si eu, ca si fetele...ma face sa rad stilul tau narator, ca si al Sheritrei.
Sheritra, multumesc de zacusca. Sa pui si ceva pastilute cu bebei in ea.
Nusy, cum esti?
Thabita?
Catalina, si estradiolul meu e nasol, fff nasol. Pe kitul de reactivi pe care mi-a facut mie dozarea, mi-a zis ca dupa menopauza iese 18. Eu am 14. Am vorbit cu austriecii si mi-au zis sa nu ma ingrijorez, ca oricum valoarea o vor regla ei in functie de cum ma stimulez si ca majoritatea femeilor reactioneaza bine. La tine, macar restul sunt in standarde. Eu am si FSH-ul cam mare
Fireyes, multumim pentru noul capitol, Sa fie unul plin de reusite pentru noi toate
Blanche
toate fetele. Nu va mai enumar, ca sa nu uit pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Dragele mele,

Am facut joi un test din urina (ziua 10) si azi dimineata la fel (ziua 12). Nu mai ramane decat sa astept confirmarea de la testul de sange. Asa e viata. Dar nu-i nimic, noi mergem mai departe, cu sau fara alte incercari.

Va tin pumnii tuturor, va multumesc pt. sprijin si sa va dea DD minunile vietilor voastre cat mai repede.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Bai frate!!!!! Intru si eu pe aici, asa intr-o doara sa vad cui mai tin pumnii si ce mai fac fetele dragi, si pe cine vad? Fata Mosului!
Draga Fata Mosului, tare dor imi e de tine si de intalnelile si vremurile "de aur". Chiar ca a fost o perioada tare, tare frumoasa! Imi aduc aminte mereu de ospatarul de la Ioana care a intrebat dupa cea mai tare intalneala a noastra care a durat vreo 7 ore (stiti voi care ) daca ar trebui sa-si faca si el spermograma
Am cautat tot capitolul trecut povestea ta... Ma bucur tare, tare ca acum ti-e bine. Abia astept sa-mi povestesti de D si sa ne dai vestea ca esti graviduta! Eu fac printesele si te astept in Herastrau sa ne plimbam asa cum am planuit odata... Mai esti vecinica mea?
fata cu mare, mare drag!

Shericuta frumoasa rau nepotica!! Si seamana si cu mami si cu tati

toate FIV-oasele si tin pumnii din umbra!!



Andrada 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna din nou.

Hai sa va dau si BHCG < 2. Asta e. Va multumesc din nou si sa auzim vesti numai bune.

Pupici

Mergi la inceput