Strumfi de un an (iul-aug 2007) (96)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Cu Cristina si Ingrid

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Poze de la zilele copiilor gasiti aici

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumim mult, diane_dun si lunita!
Cristina, superbe poze! Ce copilashi minunati avem!!! Sa ne traiasca strumfeii!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/album/564842041kPctdG?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

La multi ani cu multa sanatate si o viata fericita pentru Ioana - cris_m si Iarina Andreea- mrl_dumitriu!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/album/564842041kPctdG?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Lunitzo, pozele cu ingrid si lissy le-am vazut. Mamici superbe si fericite, sa fiti tot asa pana la adanci batranetzi, dar pozele celelalte nu ma lasa sa le vad!!!:((((((((

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/album/564842041kPctdG?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Ioana si Iarina Andreea!

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

LA MULTI ANI Ioana

LA MULTI ANI Iarina Andreea

Laurentiu Ovidiu Otiliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

la multi ani ioana si iarina si tuturor bebebelicilor pe care i-am sarit zilele astea!



Mami de Alexandru din 13.07.07

Pov. nasterii

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank">poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani Ioana si Iarina!

Cred ca a uitat organismul cum e sub greutatea actuala si ii e frica de necunoscut. L-am redescoperit pe www.youtube.com/results?search_query=Billy Blanks&search_type=&aq=f" target="_blank">Billy Blanks, foarte bun pentru cine acasa.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

salutari si de la noi!!!

ntru in miez de noapte sa-mi fac "mea culpa"...nu am felicitat-o pe lissy...asa ca, chiar si cu intarziere (si merit sa ma tragi de urechi, lunito), ii urez tot ce e mai bun, mai frumos...exact ce vreau si pentru copiii mei. (am o mica scuza...am fost de garda chiar pe 11...iar in ultima vreme, de cand am inceput, sunt pe alta planeta).


am vazut pozele de la intalnirea cu cristina si cu ingrid ...sunt superbe. voi sunteti frumoase rau, iar copiii minunati. m-a ros putin invidia...in sens pozitiv

la multi ani si pentru laurentiu, pe care l-am felicitat ieri pe ultima suta de "minute" . vio, sa va bucurati de el si sa fie sanatos!

la multi ani si celorlalti sarbatoriti din ultimele zile...

si pentru ca suntem deja pe 17, la multi ani pentru mironel, baietel voinic al lui paticut...sa va traisca si sa va aduca numai bucurii. parca ieri primeam mesaj de la tine ca ai nascut...ce-a trecut vremea!


si ca sa inchei cu urarile...la multi ani pentru merwana tahira...sa fie sanatoasa si norocoasa, alaturi de surioara mai mare, de mami si de tati. samadhi...n-am uitat de propunerea ta de intalnire...astept cu interes garzile pt septembrie, poate va prind la final de excursie in tara.


eu, dupa cum se vede...nu mai am timp de nimic...ma bucur ca am reintrat in activitate, pentru ca am reluat contactul cu ccc copilasii...insa ma simt sfarsita...volumul de munca este f mare, pentru ca sunt din ce in ce mai multi copii bolnavi...diferenta fata de acum 3 ani este uluitoare. practic nr de prezentari de la camera de garda s-au dublat...si asta mi-a pus mari semne de intrebare...desi cam banuiesc ce se intampla. mai rau este ca nu prea reusesc sa ma detasez de problemele lor, simt ca ma coplesesc si vin acasa lipsita de orice energie. acum privesc lucrurile cu alti ochi, pentru ca am copii si percep altfel suferinta unei mame, dar va trebui sa ma implic emotional mai putin, ca altfel o sa sfarsesc plangand cot la cot cu ei

colegii au fost draguti...uneori imi parea ca parca n-am lipsit nici o zi de acolo. fetele mele au fost cuminti, au stat cu mama pana seara si apoi cu sotul, care se descurca f bine. uneori mi-e dor tare de ele, dar am noroc ca vad mereu copii si parca imi mai trece. sper sa nu le aduc nimic contagios de la spital, dar...cum le-o fi norocul!

va pup si mai dau un semn cand apuc.

Mergi la inceput