Strumfi de un an (iul-aug 2007) (96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

nikole multumim mult draga noastra! Mie mi s-a terminat bateria la aparat asa ca eu nu prea am multe poze. In Tokio nu stiu daca vom ajunge, dar cine stie poate o sa ajungem si acolo sau poate ne vom intalni in tara (ce frumos ar fi sa va vedem frumosilor). Am auzit ca esti aspirata, abea astept sa te stiu graviduta din nou tie si la frumusetea ta de baiat.


Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Cristina, super poze. Mi-au placut mult. Petrecere frumoasa in Anglia in continuare.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:



Laurentiu, multi ani, multi ani, multi ani!!!!!! Vio, sa-ti traiasca copilasul, sa te bucuri de el sa fiti fericiti o mie de ai impreuna.




La multi ani Mariute, Marioare, Mariani, Maricici (deci la multi ani si mie, ca-s si eu o Marie din multe altele; si printre multe altele, ca am 3 (trei, da!) prenume)

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

La multi ani, Laurentiu

la multi ani Mariilor




noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

super pozele cristina!sunteti doua mamici frumoase si fericite!nu uita ca te asteptam in arad.elisa promite ca se apuca si ea de mers pana atunci.si e tare faina poza in care cosmin e cu junioarele asa mandru si protector.iar fetele,no comment,doua papusi!


alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumim frumos andicu, alina.a, paticutz, ioana75, ghinetz, ioanaiub!! Sa va traiasca si voua copilashii!

Fetele, cat timp le mai zicem bebelushi la strumfi? Am inteles ca sunt sugari pana la 1 an, dar bebelusi pana la cat?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/album/564842041kPctdG?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diane_dun spune:

violeta, eu stiam ca sunt bebelusi pana la un an si sugari, cat sug (a mea probabil pana se marita, o s-o intarce barba-su ). baiatului tau, sa creasca mare si sanatos!

La multi ani si Mariilor si Marinilor!

Si mie mi-au placut mult pozele cristinei26, sunteti niste frumoase si copiii vostri sunt pe masura!

Mami de Dani (1 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Sugari sunt numiti pana la 1 an. Chiar daca sug propriu-zis mai mult sau mai putin.

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Repede repede, la mi8ne e abia ora 10 asa ca:

La multi ani Laurentiu! Sa cresti mare si frumos (deja esti)si cu norc la fete. Violeta sa-ti traiasca!

Revin

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Cristina mi-ai luat-o inainte.

Fetelor ieri am petrecut o zi perfecta, pana si vremea ne-a ajutat, dupa atat timp urat ieri a iesit soarele asa ca am avut o zi minunata.

Cristina este... cum sa zic, cred ca daca statea mai aproape nu scapa de mine nici o zi, am simtit asa o afinitate deosebita fata de ea. In plus nu va zic ca am ajus acolo si ii cumparase Adelicioasei mele tortulet de ziua ei si cu lumanare sa sufle. Am vorbit non stop si sunt convinsa ca am vorbi o viata de ar fi posibil, e o persoana exceptionala in plus frumoasa foc si modesta pana la Dumnezeu. Ar mai fi de spus dar nu mai zic ca intrati la ideei.

De Ingrid ce sa zic, desi mami nu recunoaste Ingrid e bilingva, se vede clar ca intelege ambele limbi, daca o intrebi cati ani are ridica degetul aratator sus (adica clar: unu), merge, te intreaba "vrei?" si iti da ce are in manuta pe langa faptul ca e si frumoasa de pica, mami sa-ti iei o pusca sa pazesti usa de flacai.

Cristina mai are si o surioara foarte de treaba, primitoare ce sa zic ne-am simtit fantastic. Incarc poze sa vedeti acum.

Noi suntem mai mult afara ca a venit vara iar, si nu stiu cat tine.

Mamii sapt viitoare venim peste voi. Sa-mi trimiti un nr de tel pe PM sa-l am. Abia astept.

La multi ani Mariilor, Marinilor si derivatelor.

Va pup fetelor, revin cu poze.





Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput