Coduri Reksio (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NarutoKid spune:

Citat:
citat din mesajul lui fluturyy

Pentru cei care au terminat Reksio si Capitanul Nemo, stie cnv cum se poate trece mai usor de mumiile de la a 2-a tablita? Mentionez ca am incercat de 100 de ori in toate directiile si nu am reusit

fluturyy, ar fi trebuit sa o iei intai la modul usor...De ce se repede toata lumea la nivelul greu? Chiar daca ai jucat Reksio de atata timp...
Iti dau un sfat: Foloseste vasele alea pline cu explozibil cu intelepciune si scapi usor de mumii, asta-n cazul in care nu esti la nivelul greu:)

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui LyonHolmes

Citat:
citat din mesajul lui fluturyy

Pentru cei care au terminat Reksio si Capitanul Nemo, stie cnv cum se poate trece mai usor de mumiile de la a 2-a tablita? Mentionez ca am incercat de 100 de ori in toate directiile si nu am reusit

fluturyy, ar fi trebuit sa o iei intai la modul usor...De ce se repede toata lumea la nivelul greu? Chiar daca ai jucat Reksio de atata timp...
Iti dau un sfat: Foloseste vasele alea pline cu explozibil cu intelepciune si scapi usor de mumii, asta-n cazul in care nu esti la nivelul greu:)

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)
Esti foarte bun LyonHolmes. Ai adresa de mess?



Boorsook'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RiPaR spune:

la reksio si comoara piratilor la partea cu cantecu ca i so stricat discu lu regina aia si cum sal repar ? sau cum sa compun ? plss ajutatima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NarutoKid spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihniuta

Citat:
citat din mesajul lui LyonHolmes

Citat:
citat din mesajul lui fluturyy

Pentru cei care au terminat Reksio si Capitanul Nemo, stie cnv cum se poate trece mai usor de mumiile de la a 2-a tablita? Mentionez ca am incercat de 100 de ori in toate directiile si nu am reusit

fluturyy, ar fi trebuit sa o iei intai la modul usor...De ce se repede toata lumea la nivelul greu? Chiar daca ai jucat Reksio de atata timp...
Iti dau un sfat: Foloseste vasele alea pline cu explozibil cu intelepciune si scapi usor de mumii, asta-n cazul in care nu esti la nivelul greu:)

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)
Esti foarte bun LyonHolmes. Ai adresa de mess?

sunt bun fiindca sunt wiz la Reksio:))

Boorsook'09


Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NarutoKid spune:

Citat:
citat din mesajul lui RiPaR

la reksio si comoara piratilor la partea cu cantecu ca i so stricat discu lu regina aia si cum sal repar ? sau cum sa compun ? plss ajutatima
Ripar, vezi ca in coliba reginei sunt niste sticle..sper ca ai ascultat atent cantecul de la patefon, si apoi dai click pe sticle pentru a obtine cantecul. Apoi, trebuie sa faci gainile din sat sa cante exact la fel:)

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NarutoKid spune:

Citat:
citat din mesajul lui rimadan

Salut! Sunt nou pe aici. Ma poate ajuta cineva la reksio si masina timpului; nu stiu cum termin turnirul. I-am invins pe toti, dar nu stiu ce trebuie facut mai departe. Daca ma ajutati voi, va voi ajuta si eu candva. Am terminat reksio si magicienii si reksio si ozn-ul.

E vorba ca dupa ce invingi pe toti cavalerii, ai dreptul ''sa simti aura splendorii regelui nostru'', adica sa privesti armura care deschide pasajul spre inchisoarea subterana a ordinului Pernelor Bagacioase, unde e galeria:)

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RiPaR spune:

mda.. asa la reksio si magiceni atuncea cand esti pe cladire cum draq le invigeti voi ma ? sunt prea multe vin multe deodata .. o metoda ceva? ms ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NarutoKid spune:

Citat:
citat din mesajul lui RiPaR

mda.. asa la reksio si magiceni atuncea cand esti pe cladire cum draq le invigeti voi ma ? sunt prea multe vin multe deodata .. o metoda ceva? ms ..
Multe?!:))...Daca ai dexteritate cand joci jocuri ce necesita mouse, n-ar trebui sa ai probleme in a le nimeri. Si apoi, ai 5 incercari per vraja. De exemplu, faci Bila Budincii si sus apar 5 stelute=nimeresti 5 pasari ale haosului. Fii atent pe unde vin, ca pot sa apara de oriunde! Singura lor tinta e Alesul, Reksio. Si vezi, ca o sa apara si gaste ale Apocalipsei care stiu vraji, si alte pasari care au ca specialitate vrajile(alea au o aura verde in jurul lor).

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SILVIU_OJOG spune:

Citat:
citat din mesajul lui LyonHolmes

Citat:
citat din mesajul lui RiPaR

la reksio si comoara piratilor la partea cu cantecu ca i so stricat discu lu regina aia si cum sal repar ? sau cum sa compun ? plss ajutatima
Ripar, vezi ca in coliba reginei sunt niste sticle..sper ca ai ascultat atent cantecul de la patefon, si apoi dai click pe sticle pentru a obtine cantecul. Apoi, trebuie sa faci gainile din sat sa cante exact la fel:)

Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)

nu trebuie neaparat sa dai click pe sticle.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RiPaR spune:

sa puna cineva Dowlands reksio si magiceni plss sa fie prin winrar .. plese va rog mult tare :X:P multumesc

Mergi la inceput