URGENT - puiul mic lupta, ajutati-l !

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

acum am vorbit cu Nicole, azi il opereaza pe Silviu, situatia lui fiind critica (ati vazut saturatiile cu care a ajuns in spital )
acum fac rezervari pentru avion pentru mama lui - sa plece maine sau duminica.
imediat ce am o rezervare va anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

Am reusit sa ajung si eu azi la banca ,am depus 50 RON...stiu ca sunt putini da atat am putut

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea
Bibi se face mare


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!


URGENT!!!SILVIU ARE NEVOIE DE NOI CA SA TRAIASCA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
citat din mesajul lui ceska777

Please,
cineva care are o confirmare de plata la BCR sa se uite de codul BIC, va rog!Fara el nu pot face transferul bancar.(Am ales banca BCR dar de fiecare data cand am dat sa caute BIC-ul respectiv a gasit ori BCR Banca pt locuinte ori BCR Asiguari) As vrea sa intre banii in contul bun din prima.Cont de paypal inca nu pot sa imi fac.

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!



Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 6 LUNI (23.12.2007)


Filmulete!!!
http://www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk
Poze NOI incepand de aici...
http://good-times.webshots.com/photo/2509202920102658297NxFUSi

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113744
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra



ceska eu m-am uitat da nu vaz nici un cod bic pe ordinul de incasare....sory...

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

i-am gasit Margaretei bilet cu Wizzair - pentru duminica, pana la Dortmund, ar ajunge la ora 13.00 acolo.
de la Dortmund la Bad Oeyhausen sunt 143km. credeti ca o poate duce cineva la spital?

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

roxana,

scrie tu te rog un mesaj la fetele din Germania,
Dar de ce nu ati luat bilet prin Olanda? cred ca ajungea mai repede.
Mi se pare foarte multi km de la aeroport pana la destinatia finala,tinand cont ca va fi dus si intors pentru cine o va duce.
Eu nu ma pot oferi deoarece nu mai pot conduce in germania,sunt in faza de a-mi lua permis german,deabia am luat sala.


http://fr.youtube.com/watch?v=wQAthxUjkpY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ionica, nu sunt prea multe zboruri din romania spre olanda - doar cele inspre amsterdam si ar fi 300km distanta pana la bad oyenhausen deci varianta asta cade.
am cautat zboruri spre hannover dar iara nu sunt.
am gasit varianta cu Deutsche Bahn si probabil ca va fi cea pe care om folosi. inteleg ca este greu sa conduca cineva atatia km, totusi am pus intrebarea, poate aveam noroc.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Am trimis din banca transilvania si noi, adica eu si buna mea colega Cristina, 100 lei (de pe numele Cristina Gheorghiu). Am avut o mica problema cu sucursala bancii, ca transilvania nu a recunoscut bagdasarul dar sper ca banii sa intre bine de vreme ce am pus contul corect. Doar ca va rog sa-mi confirmati cand intra banutzu ca daca nu sa rezolvam la banca.
Doamne ajuta

Copiii merita tot efortul nostru
Simona, Sonia,
Alex, Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pierrine spune:

Fetelor, am aflat foarte tarziu de bebe mic. Acum ma duc la banca sa-i trimit 50 Euro. Imi pare rau ca nu am putut face nimic mai devreme.Am dat de veste si pe alte forumuri. Sper sa-l ajute Doamne Doamne sa se faca bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

Of, sa ne gandim la Silviu! Probabil ca deja a fost operat...Mama lui a ajuns acolo?...Noi suntem cu decalaj de 6-7 ore si abia acum am intrat si eu (la noi find dimineata) sa vad daca sunt vesti noi..

Aveti informatii noi?

Uta, daca esti pe receptie, imi confirmi si mie daca au intrat cei 100$ in contul de paypal, please (de la Alexandru Magureanu)? Thanks!

Doamne ajuta!



SUFLET DRAG
www.dropshots.com/CatiM#date/2008-06-20/14:07:00" target="_blank">..si noi suntem VEDETA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza_bb spune:

Toate fetele de aici din Canada ne rugam pentru tine, puiut mic. Sa te faci bine repede ai sa ii bucuri pe parintii tai. Nicoleta si Bogdan, multa putere sa ii ajutati pe parinti sa duca la capat lupta asta grea.

Am trimis si eu prin paypal 20 CAD (de la Monica Achim), incerc sa mai trimit altii (dupa ce imi achit factura VISA )

Sper sa decurga bine operatia astazi. Asteptam vesti bune.

Monica, mami fericita de papusica Aylin Nicole (27 iulie 2007) si nazdravan de Alex (18 iunie 2006)

Pozici Aylin
Pozici Alexutu

"Happiness is nothing more than good health and a bad memory" - Albert Schweitzer

Mergi la inceput