URGENT - puiul mic lupta, ajutati-l !

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

Of, Rain! Acum 5 minute am vizionat reportajul de pe acasatv si abia am reusit sa ma opresc din plans...
Asa ca vestea este extraordinara! Micutul de el...cand l-am vazut cum era intubat acolo..mai tare ma busea plansul..Imi imaginez cum ar fi, sa fi fost iubitul meu mic in situatia lui Silviu..si numai gandul asta ma innebuneste...
Anyway...ai fost extraordinara..si toti de aici, de pe DC, care au rezonat....

Sper ca valorile reduse ale saturatiei oxigenului sa nu-l fi afectat! In continuare sper si cred ca Dumnezeu il va ajuta! medicul a facut tot ce-a putut, acum recuperarea iubitului mic este in mainile lui Doamne-Doamne!



SUFLET DRAG
www.dropshots.com/CatiM#date/2008-06-20/14:07:00" target="_blank">..si noi suntem VEDETA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Doamne ajuta!
Acum am citit de la pag 1 pana la pag 10, fara sa stiu ca o sa gasesc si o parte din deznodamant. Unul fericit se pare.
Maine dam si noi o mana de ajutor.



Shose si Pipetzica (12.02.2008)

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze

Botez

Sunt mare

Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Of, ce ma bucur ca operatia a decurs cu bine. Sa speram de asemenea ca restul problemelor vor avea o solutie !! Doamne ajuta !

Si mii de flori Domnului Doctor EUGEN SANDICA pt omenia lui si pt felul in care comunica cu voi.

Sibylle

Nasterea ariciului junior VLADIMIR

Cum a intrat Anna in viata mea ANNA

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen77 spune:

Bravo Silviu! Ma bucur enorm ca a reusit operatia, tinem pumnii in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Citesc si pling, pling si citesc! Si eu l-am vazut in poze si atit de tare mi s-a rupt inima, atit de micut... Sper ca totul sa decurga bine si de acum incolo si necunoscuta doctorului minunat care l-a operat sa devina cit mai repede o cunoscuta si in favoarea puiului mic. Sanatate multa si ne rugam pentru tine, luptator mic!

Eu am luat toate datele de aici si am facut un mesaj umanitar, cu link-uri si tot ce trebuie si l-am trimis la toti prietenii si cunoscutii mei. Sper sa ii induioseze si pe ei si sa se aduna cit mai multi banuti pentru acest micut. De asemenea, am pus linkul pe la subiectele la care intru... Ma gindeam ca daca toti cei care stiu despre Silviu ar face acelasi lucru, si pe alte forumuri cum spunea cineva ca a facut, sansele de a stringe cit mai multi bani ar creste.

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/Aurice#date/2008-02-23/18:30:04" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/Aurice#date/2007-12-02/10:49:08" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/Aurice#date/2008-01-20/18:33:43" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

BRAVO SILVIU!!!!!!!!!!!DOAMNE CE VESTE BUNA!!!ASA PUI MIC LE-AI ARATAT LA TOTI CAT DE PUTERNIC ESTI SI CAT DE MULT VREI SA AJUNGI DIN NOU LA MAMI IN BRATE!!SA SPERAM CA NO SA FIE EFECTE SECNDARE ALE INTUBARII!!SAPTAMANA VIITOARE MAI MERGEM SI NOI INCA ODATA LA BANCA,SPER CA O SA SE ADUNE LUMEA SA STRANGEM BANUTI PT SPITALIZARE,TRANSPORT TOT TOT TOT!
MULTI PT SILVIU

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

ma bucur pentru puiutzul mic,
Trebuie sa stiti ca au contribuit mult mai multa lume nu doar comunitatea DC,bloggeri,mas-media...

Doamne ajuta!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Am stiut ca de dimineata o sa ma astepte aici o veste buna!
Silviu, suntem in continuare alaturi de tine. Si maine va fi mamica langa tine!!!!!
Domnului doctor multe multumiri pt efort si mai ales umanitarism. Speram sa rezolve si partea neurologica iar intubatia sa nu fi lasa sechele!!!
Ne rugam pt Silviu! Si sigur ca ne bucuram ca nu numai comunitatea DC e alaturi de Silviu si familie. Am trimis si eu mail-uri cu link la pagina lui Silviu, la pagina "acasatv" si sper sa se mobilizeze toti.

Doar... ca m-au dezamagit medicii romani! Uite domnilor doctori ca SE POATE!!!!!!!

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!



Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 6 LUNI (23.12.2007)


Filmulete!!!
http://www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk
Poze NOI incepand de aici...
http://good-times.webshots.com/photo/2509202920102658297NxFUSi

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113744
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Bravo pentru primul pas! Multa multa bafta in continuare! Astept noutati postoperatorii! Va tin pumnii se evolueze pozitiv.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Multumim pentru gandurile bune si pentru tot ajutorul pe care ni-l acordati!
Va voi tine la curent cu toate noutatile.

Mergi la inceput