DAVID - darul cerului, frumusetea pamantului

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

FELICIA sa va traiasca David cel mic si luptator. O adevarata aventura si un adevarat dar de la D-zeu. M-am cutremurat de faza cu vesica. D-zeu va ocrotit. Sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de lucruri frumoase in viata. Iar tie felicitari pentru taria de a merge inainte si pentru vointa ta de a schimba viata, de a vrea sa oferi copiilor tai o alta copilarie! sanatate multa!





ALESSIO, comoara mea




S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Miss, frumos ai povestit, m-ai emotionat, Doamne prin ce ai trecut si tu draga mea, dar, nu-i asa ca din momentul in care l-ai vazut pe Daviducu, toata durerea si suferinta s-au sters ca prin minune? E miraculos ce se intampla cand nasti, indiferent cum, natural sau cezariana, prima intalnire cu scumpul bebelus este emotionanta, incredibil de reprodus in cuvinte.
Va doresc sa fiti fericiti mereu si David sa va aduca numai bucurii !


Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008

Povestea nasterii

Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

eu recunosc ca intram pe DC, in ultimile zile, sa vad daca ai scris povestea nasterii!!!
ma bucur pentru tine, am citit cu emotii si lacrimi povestea ta, scrisa in stilul tau, atat de placut...

Felicia, acum esti fericita, implinita, cred ca deja ai simtit bucuria ACEEA pe care numai o mama o simte!!!
sa-ti traiasca David! e un dulce si curios cu ochii lui deschisi...!
am vazut pozele!

sanatate, refacere si multa putere!


sunt din inima!



Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

MissParker, te citesc si eu de multe ori, imi place foarte mult felul tau de a scrie si faptul ca esti foarte informata. Esti tare simpatica . Felicitari pentru bebe, am vazut pozele, e suuuuuuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrr dragalasssssssss, numa bun de smotocit de mami si tati lui .
Si povestea incredibil de emotionanta .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Mii de multumiri tuturor celor care ma felicita si-mi doresc toate cele bune, apreciez si citesc cu nesat fiecare postare


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Am citit cu sufletul la gura!Mi-au dat lacrimile!!!!Esti o femeie si o MAMA DEOSEBITA!!!!Va doresc dn tot sufletul tot ce e mai bun si sa aveti parte numai de fericire pt ca meritati!!!!ESti o scumpa!!!!Sa vezi ce mandru va fi Davidutul tau de ce mama are!!!!

Poze

Andreea , de un Bondarel !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari! AI scris minunat! Multa sanatate lui David si parintilor sai. Sa aveti numai bucurii impreuna.

cu drag,




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eld spune:

Miss Parker, felicitari! Sa va traiasca micul David, sa creasca mare si sanatos, sa fiti fericiti impreuna!
Povestea este emotionanta si deosebit de frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Miss, esti o persoana deosebita si sunt sigura ca asa va fi si David. Va doresc toata fericirea din lume si sa va bucurati de minunea care v-a implinit viata!

http://picasaweb.google.com/maiiunie2008/AlinaGravidutza

http://picasaweb.google.com/maiiunie2008/SaraMariaScortisoaraCuGeneLungi

Alina SARA-MARIA - Scortisoara cu gene lungi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Frumos,foarte frumos.
Sa va traiasca minunatia si sa va bucurati de el.


Mergi la inceput