Regasiri (20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by dayanara
ieri am facut cateva poze pe aci prin cartier ca n.am fost decat la magazine ca de obicei si pe afara
http://good-times.webshots.com/photo/2444020990101703877RKEoXW

dbunny ca sa vezi cum sunt ca nu m.am uitat la crocsi ieri sa vad reducerile :(((



Bey, cine-a zis ca esti grasa? Si iVan e tare smecheras is frumusel.

Desire, las ca transpiratu nu-i asa de rau atata vreme cat nu te deshidratezi...eu vara slabesc 1 kil de la 'stampilat' asa zice-a nepoata mea transpiratului cand avea 4 ani deja, asa de dulce era cand spunea ca 'verisoru' Dani e stampilat'

Dodo sa nu va simtiti niciodata 'dati la o parte', nu atata vreme cat sunteti luptatori...si invingatori speram
Angi?
Danitafaci cum faci, si ne spui taaare putin de voi, ia scrie tu pe-o 'coala' word mai detaliat asa, ce face si cum zice P, si cand ai timp o trimiti...

Noi cu caldurile o ducem bine in timpul saptamanii, ca Dani vine rupt de oboseala de la cresa, papa si se culca 2 ore, asa ca pana la 5 n-avem treba...problema-i de la 5 la 6.30 ca tre sa-l tin in casa...tati face un tavan din lemn pe jumatate din curte ...om vedea..
Am editat de 2 ori deja...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

O perioada nu o sa mai am timp sa intru pentru ca mama e grav bolnava. Nu a fost niciodata bolnava si acum nu ma pot acomoda cu situatia in sine. Sufar enorm, nu pot sa dorm, sa mananc, nu ma simt in stare de nimic, e groaznic. Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by dastefa

bamboletta cum e la strand,ii place Antoniei apa?

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006



e frumos la strand,anul trecut a fost deschis,Antonia e inebunita dupa apa,prima data cand am fost vroia sa se arunce in bazin singura ,i-am luat piscina micuta si se balaceste acolo cat vrea


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by mayaione

O perioada nu o sa mai am timp sa intru pentru ca mama e grav bolnava. Nu a fost niciodata bolnava si acum nu ma pot acomoda cu situatia in sine. Sufar enorm, nu pot sa dorm, sa mananc, nu ma simt in stare de nimic, e groaznic. Va pup pe toate!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/ana" target="_blank">poze Ana





multa sanatate mamei tale si insanatosire grabnica


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

azi Daria si-a revenit putin la capitolul baita adica nu a mai plans deloc si asta e mare fericire pe mine ca eram ingrijorata ca n-o sa-i mai treaca frica de baita
bambo am sa merg si eu pe la strand dupa ce venim de la mare.Tot cu piscinuta sper sa o rezolv si la mare ca nu o vad prea amatoare de valuri

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

mayaionemulta sanatate mamei tale iar tie putere sa poti trece peste toate

Cu caldura stau bine deocamdata,in casa nu se simte canicula iar pe Darianu o scot intre 11-17.30 si atunci doar in chilotei si maieu
Pt ca afara sta fara pampers incepe sa nu-l mai vrea nici in casa.Azi am lasat-o putin in casa fara scutec si a facut un pipi pe covor.Cu asata n-ar fi mare bai ca se spala dar ca si dbunny am un stres cu canapeaua

Dayanara pupici la strengarul dulce

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

pardon voiam sa spun ca nu o scot intre 11-17.30

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DESIREE,pup carliontatul blond!Si eu sufar de cald,mai ales cand epilez cu ceara calda...
DAYANARA,nu esti grasa deloc,pup scumpetea!
MAYAIONE,sanatate multa mamei!!
Pup toate regasitele!!!
POZE NOI

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by adinazot
POZE NOI




Si noi te pupam back! Fain va distrati voi in coltisorul ala de rai...spune-mi pampersii aia is speciali pt apa? is ok? chiar nu intra apa-n ei sau doar nu ies(pisu sau caca) din ei? logic ar fi daca nu ies din ei, sa nici nu intre-n ei

Si mai o intrebare: se poarta bretonul anul asta, asa-i? mult si des sau doar asa 3 fire de kiki...Dayanara bagam o tunsoare?

Dastefa
Mayaione multa multa sanatate mamei tale
Angiiiiiiiiii mirooooooooooooo, restu fetelor somati?


Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Fetelor eu m-am topit de cald, si pe caldurile astea Alex a facut febra, doua zile dabea a lasat-o, nu mi-a dormit deloc noaptea, am stat numai cu ea in brate, acum vad ca e linistita, si-a mai revenit!

mayaionesanatate mamei tale!


mama din 16 nov 2006

Mergi la inceput