Arad - editie aniversara - 100

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau, m-ai emotionat...
La multi ani aradence dragi si sa cit mai multe capitole!
Cum sarbatorim?
Am vrut si eu s amerg duminica la Carmen, dar am avut 2 ture de musafiri si de lucru pe deasupra...Nici poze nu am vazut, merg sa ma uit acum...
Carmen, esti acasa?

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, e aici sunt...am "dovedit" primul capitol.
No ma duc la treaba, ca de 2 ceasuri sunt cu ochii in calculator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

la capitolul 100 N-am timp acum,dar am pus capitolul ala la "favorites" pentru mai tarziu,la fel n-am apucat sa vad pozele,dar nu raman eu restanta sper.Eu numai din 2005 incoace am inceput sa citesc pe forum inclusiv pe la "aradence".Cand si cand am mai si scris p-aci,dar nu m-am prea bagat atunci la inceput ca eram cred doar eu aradeanca si am scris mult la "spiridusi" cu celelelalte in aceeasi situatie cu mine.Pe cand a mai crescut Diana si am avut iar timp sa mai butonez,am gasit deja o trupa super aici si ma simteam cam in plus ... asa ca doar citeam.Ma rog,m-au mai chemat cateva si ma bucur ca am iesit in final cu voi sa ne cunoastem si ca sunteti toate fix cum zicea Ada fara fitze si tare de gasca
Gata va las,ca trebuie sa echipez pispirelul sa o evacuez la mami ...

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=44e27bc599b84137e848b4" target="_blank"> PRIMII DOI ANI
"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, no pana la urma n-a fost nici Dominik, nici Cristian, ci Raul.

Ada, imi place cum ai scris...si ai perfecta dreptate.
Eu la inceput eram si incepatoare la PC, forumuri...aici am invatat multe.

Astept sa vina Calin cu Dragos de la inot sa iesim putin in oras ca eu n-am reusit sa mai ies cu Ade la plimbare.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

La multi ani dragelor!
Ma bucur ca existati!
Mi-a trecut toata supararea cu asa mesaje frumoase !
Burtica e bine, trebuie sa sun zilele astea sa ma programez la eco sa vedem ce se ascunde in burtica, si in 20 merg sa-mi ia sange pt ceva analiza, AFP-ul cred.
Abia astept sa ne vedem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No...am terminat cap.1, acum vreau cap.2. Are cineva acces rapid la el sa-l puna p-aici, ca io cred ca dureaza cam multisor sa-l caut, nu?
Ce Daria-Dragos frumos are Alina33. Cum au putut aia sa-i spuna ca-i fetita? Hihi...





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, de asta iti amintesti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Alina, de asta iti amintesti??






Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, aici e capitolul 2.

Edit: Constat ca tot la ore mici postam si atunci, dar atunci o aveam pe Clau partenera.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

cu dedicatie ptr Ada
2
3
4
5

Acum io va las, merg sa-mi gat treaba

Mergi la inceput