Arad - editie aniversara - 100

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI PRIETENE DRAGI![ si muuulte pentru voi toate!
Si daca cumva inca nu stiti, tare mult ma bucur ca existati!De fapt sunteti singurele mele prietene....si virtuale...si reale...

Acum am dat si eu o cautare dupa prima mea postare....si m-a apucat rasul....eu va cautam pe la femina intim..., noroc cu babee si LindaG ca mi-au zis pe unde va gasesc.....ce mult e de atunci!

Eu sunt convinsa ca vom fi impreuna pana om fi babe cu toatele....... si atunci, cocosate de vreme cum om fi tot nu ne-om lasa sa nu chatuim pe forum...spre disperarea moshilor nostri....
Asa-i fetelor?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No ca io am ajuns la un mesaj care m-a facut sa plang de-a dreptu

"Sarut mana tuturor doamnelor, sunt Claudiu...sotul Claudiei si am placerea sa va dau o veste care noua ne-a aratat ca nimic din ceea ce am trait pana acum nu se compara cu sentimentele si trairile pe care le-a provocat venirea pe lume a micutzului Raul Andrei...
Vreau sa va spun ca, Raul Andrei este bine...a avut 3.5 kg la nastere si 51 de cm...un baietzel dulce si zvapaiat...asa cum o arata si pozele upload-ate in yahoo photos...pe pagina Claudiei...
Pe scurt lucrurile au stat cam asa:
La ora 7.30 am internat-o pe Claudia, la ora 8.00 a fost dusa in sala de operatie, iar la 8.20 a venit pe lume Raul Andrei...
Cu toate ca a fost adus pe lume prin cezariana...si cu toate ca pe la ora 14.00 au inceput durerile post operatorii pe la ora 17.00 dupa ce a fost vizitata de micutzul Raul a inceput sa-si revina...ba chiar mai mult in tot acest timp a eliminat cca 5l. de apa si a avut chiar si cateva "vanturi"...ceea ce a lasat masca pe toata lumea. La ora 19.30 chiar a facut cativa pasi astfel ca recuperarea decurge peste asteptari. Speram ca vor fi acasa cat de curand...si ca va putea insasi Claudia sa va povesteasca mai multe...
Totusi Claudia m-a rugat sa va transmit ca s-ar putea ca in data de 8 sa nu ajunga la intalnire...dar spera sa mai fie o ocazie cat mai apropiata in care sa va intalnitzi si sa taifasuiti impreuna...
Va multzumim pt. mesajele de incurajare...si tuturor celor care urmeaza sa fie mamici le dorim cel putin o nastere la fel de usoara ca a Claudiei...iar celor care sunt deja le dorim sa se bucure de odraslele lor in fiecare zi asa cum ne-am bucurat noi de venirea pe lume a micutzului Raul Andrei...Va pupam...Clauditza,Bebitza si Claudelu "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

acum m-am uitat peste pozele Ioanei si ale Ancutzei.
Faina serbare, chiar reusita. A noastra, de data asta n-a fost chiar reusita, mai ales pentru ca copilasii nu s-au prea odihnit si mai ales ca in sala era o caldura de neimaginat , in rest s-au descurcat saracutii cum au reusit, dar au fost scumpi.

Anca, Alex e pe zi ce trece tot mai frumos Ce harnicut e dulcele de el

Imediat vin si eu cu poze de la serbare...se descarca tare greu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Clauuuuuuuu, poza asta ii de mare valoare!!! Ce faini sunteti amamndoi!!!




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by adablackcat

Clauuuuuuuu, poza asta ii de mare valoare!!! Ce faini sunteti amamndoi!!!




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)



asa-i?? zici ca suntem frati...asa mama, asa fiu

Aaaaaaaaaaa, azi Raul s-a certat cu bunu-so si pentru ca il tot enerva si nu mai stia cum sa se apere l-a facut "piticanie mica si maimutica paroasa" Eu vorbeam cu mama la telefon si am auzit tot...si acum rad

siiiii...serbare Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

mama Gabi ce schimbata esti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

mama Gabi ce schimbata esti


Da Clau, eram chiar inaite de operatia la ochi si nu aveam voie cu lentilele de contact. Diana a fost langa mine si nu stiam de ce nu vorbeste cu mine... nu m-a recunoscut cu ochelari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

vorbesti serios? nu te-a recunoscut?? Pe bune ca esti tare schimbata, normal in bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

La Editia Aniversara, primiti din partea mea si a fetelor de la Impreuna Timisoara, cele mai bune urari de bine...
Sa dea D-zeu sa parcurgeti impreuna multe sute de capitole, in care sa simtiti mereu solidaritatea, prietenia si zicala : umar langa umar...



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Doris, multumim din suflet de urare! Voi cum mai sunteti? Cum se simte sotul tau? Ma bucur ca ati trecut cu bine peste greutatile astea.




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput