Mamici din Arad...? (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Daca razi,e clar . ,o sa ne vedem la spital

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Dupa ras vine di durerea...tremur de durere....au cam inceput contractiile si sunt fffffffffffffff dureroase, sunt toutsi neregulate, am sunat si medicul....
Deci daca nu mai apar inseamna ca sunt deja la spital...
Vai dar ce dureroasa sunt contractiile!!!!!!
Pupici!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

O saraca de tine ....i-ti tinem pumnii ,sa dea d-zeu sa mearga repede si sa fie totul bine,fii barbata Clau !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Nu aveti niciuna nr.de tel a lui Clau, oare ce-o fi cu ea?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Mai fetelor cum nu ne-a picat fisa sa cerem nr de telefon al Claudiei!!Sper sa aiba o nastere usoara.Sa o ajute D-zeu
Eu sunt rupta, azi am musafiri si de la ora 9 n-am stat, abia astept sa treaca ziua de azi!
la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Eu am tot vrut sa il cer de vre-o doua zile,ma gandeam ca poate il aveti careva dintre voi,cele din Arad .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ce punctual e bb lui Clau,chiar pe 20 vine,exact cum a fost programat.
Inteleg prin ce trece Clau acum si ma rog pentru ea si ii tin pumnii sa se termine totul cu bine.
Cand am citit ca a scris Clau ca are contractii,fetelor pe mine m-au apucat emotiile.Maine va fi totul gata si-l va tine pe bb cel mult asteptat in brate.
Sa speram ca ne anunta cineva aici si pe noi.




alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Si mie mi s-a ridicat parul pe mine cand am citit ce dureri are ,desi eu nu am avut dureri de nastere .Nu stiu ce a facut dar uite ca micutul vine pe ultima 100m.,a reusit sa faca un pestisor[copil
Alina sau celelalte ,vedeti ce mai puteti afla de ea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am sunat acum la Matern si centralista a zis ca nu raspunde sala de nasteri,probabil e ocupata.Mai sun si va anunt cand stiu ceva.
Va pup! sa ne gandim ce greu e de Clau acum si sa ne rugam pentru ea.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Salutica!
Fetelor....sunt mai bine , se pare ca totusi Dominick se joaca cu nervii si cu rabdarea mea....am avut timp de 2 ore contractii fffffff dureroase si care acum erau regulate acum nu....
Oricum au reusit sa ma sperie ingrozitor...nu mi-am imaginat ca va durea atat de tare...eu sunt chiar speriata...sincer..si cica vor durea si mai tare...deocamdata m-au mai lasat....pana nu sunt regulate si tot la 5 min n-am ptr ce merge la spital...sau ziceti voi sa merg?....am vorbit si cu Bunescu si el spune sa mai stau acasa dar nu cred ca voi mai putea rezista mult.....
Va multumesc ca va ganditi la mine si ca sunteti cu sufletul alaturi de mine....
Poate ca pana maine voi reusit totusi sa nasc!
Promit ca va va anunta Claudiu, ca altfel ii dau !!!

Mergi la inceput