Strumfi de iulie-august 2007 (82)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Simo, mersi pt noul capitol.

Violeta, Carla, sa va fie de bine intalneala, uite asa se nasc idilele nemuritoare, din carut, hi-hi, v-am admirat puiutii in poze.

Mamii, felicitari pt Alex cel umblaretz.

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Monicabo, pai hai si tu! Zi o vorba si ne vedem. Multumim tare mult de aprecieri. Vreau si eu trici! (pt laur, nu pt mine)
Carla, si distractie super-marfa la mare. Ce frumos trebuie sa fie, mi-e tare dor!
Mamii, uitam sa-ti zic ca am admirat iar pozeeeee!! Ce mari ne-am facut si frumoooosi, nevoie mare! Avem mutritza matura si serioasa, plina de responsabilitati


Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Anto, multumim mult!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:


Carla si Violeta adorabili strumfii la intalnire cum se admira ei din carucioare. Daca mai stateam in zona ne bagam si noi la o intalnire, dar acum stam cam departe.

Mamii vazut si Alex baiat mare si plimbaret, care pe langa ca e super scumpic, arata deja a barbatel in miniatura.

Andicu se vede ca s-a distrat de minune la tara Filip si e tare dulce in blugi si stand asa tantos in picioare. Am fost si noi cu Deni la curte in weekend sa ne inspectam terenul pentru viitoarea casa, si a alergat Deni dupa iepurasi si pui de gaina, si s-a certat cu pitbulul bunicilor.

Anto mai e nevoie sa mai spun ca ai niste copii superbi?



mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletz


www.traduceri-rapide.cabanova.ro" target="_blank">traduceri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Brazuka, multumim frumos! Ce inseamna ca stati departe? In ce zona, adika?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Carla, astazi nu am putut, si nu pot in continuare... Mai am ceva de lucru, si o scot pe Andreea pe aici prin cartier. Maine zici tu ca nu poti, incerc miercuri, joi sau vineri cu un telefon. Se poate bine, n se poate, iar bine - incercam iar cand reveniti de la mare.
Valabil si pt Violeta.

Andicu, super Filip la tara!!
Simo, merci mult pt raspuns si lamuriri. Merci si tie, Andicu! Orice informatie imi este utila.


Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si 15+ Ana Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Violeta departe inseamna Lacul Tei. Noi iesim in Parcul Circului ca asta e mai langa noi. Chiar acum o imbrac pe Deni sa iesim. Sper sa nu ploua.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletz


www.traduceri-rapide.cabanova.ro" target="_blank">traduceri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Multumim si noi celor care ne-au admirat la intalnire. Da, frumoasa idila, desi Laur e cam indraznet, trebuie sa mai invete preludiul .

Monica, nu e nici o problema, eu am zis doar cand putem sa iesim, nu trebuie sa puteti si voi in acelasi timp. Maine sau miercuri o sa avem de lucru toata ziua, joi s-ar putea sa fim deja la mare, dar daca nu plecam dimineata inseamna ca o sa umblam mult prin tot orasul. Corina, s-ar putea sa ajungem si in Tei, daca vrei sa ne vedem lasa-mi pe mess un numar de telefon. Fianna, Aylin, daca ajungeti joi pe la Circ si vreti sa ne vedem astept un semn.

Carla, mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Mamii, ai un superbaietel. Am ramas muta de admiratie...

Andicu, se vede cat de fericit e Filip. Si bunicii. pupici de la fetele mele pt el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Cafera, Monica, Brazuca, multumim!


Stiu ca ma repet, dar nu m-am abtinut: ia priviti cum doarme pruncul meu aici si chiar acum!



Andicu, mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)

Filip la 10 luni
www.tickercentral.com/view/9fgr/8.png" target="_blank">Cum crestem noi

Mergi la inceput