Strumfi de iulie-august 2007 (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Mami de Anya si Arina ai doua fetite superbe, dar mai ales pozica asta este fantastica. Va pupam si tare dor mi-e de voi (virtual ca din pacate nu ne-am cunoscut personal) insa timpul asta fir-ar sa fie.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

da,si mie imi era dor sa mai aud ceva despre voi. Cat despre poze cred ca si de- ai pune 100 de poze nu m- as satura sa le admir


Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

www.youtube.com/watch?v=ROMvWPsOyl0" target="_blank">filmulet - 9 luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Eu acum o vad pe Daria ce frumos joaca ea cucu-bau! Ptiu frumoasa e nora-mea!

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Mai cuscra m- ai facut sa rad.

Eu ma plimb prin casa ca imi tiuie o ureche si nu pot sa dorm. Zici ca- s tren

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

www.youtube.com/watch?v=ROMvWPsOyl0" target="_blank">filmulet - 9 luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Neata domnisoarelor,

Hai, scularea, ca-i cafeaua calda .

Pupici, o zi buna,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Buna dimineata!

Ce fac fetele?

Am vazut frumoasele comori, Anya si Arina ( Ilinca, cum imi place mie sa-i zic ). Sunt superbe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

'Neata!

Tocmai am invadat si eu semnaturile voastre, si am admirat-o pe Adelise(mai mai numai ptr gradinile alea, si m-as muta in UK. superbe!!!),Arina, Anya, si Daria.
Sunt superbe si ma minunez de cat de frumos cresc, cum descopera ele lumeaaaa...

Eu sunt in culmea fericirii, ca in sfarsit Albastrel mananca, nu stiu cum de, dar cert e ca papa cam 100 gr la o masa ceea ce e incredibil ptr mine, care stateam 45 minute sa-i dau 3 lingurite de mancare.

In rest, creste frumos, merge in piciorute destul de bine, sprijinit binenteles, cateodata il mai apuca vitejia si merge singurel cativa pasi pe langa sofa,insa oboseste repde si pica.

vREAU SA va intreb, de la ce varsta pot sa-i dau asparagus?
I-as pune astazi la fiert alaturi de celelate legume, insa parca citisem pe undeva ca e indicat dupa 10 luni, 1 an, asa e?


S-a trezit, fug...va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Anya, mai vroiam sa-ti spun ca in camera fetelor ai exacat covorul care-mi trebuie mie la Alexia, cel cu flori. Asa ceva caut de un an. Am o draperie superba pe care nu o pot pune, deoarece imi trebuie covorul, pe care nu-l gasesc. Si cand te gandesti ca draperia a fost prima cumparata pentru camera Alexiei, ca in functie de ea am facut mobila...Si acum ce-mi vazura o chii covorul mult dorit de mine....la tine. De aia cred ca nu-l gaseam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Neata.

Am intrat si eu sa spun ca mi s-a facut pielea de gaina si m-am frecat la ochi mult si bine atunci cand am vazut pe Iris a lui Lachi www.dropshots.com/lachione#albums/luna%20a%20sasea/2008-01-22/17:23:31" target="_blank">aici si cand mi-am amintit de o poza a fetitei unei prietene. Mai, sigur nu s-au incurcat copiii astia la nastere (btw, Karina seamana f bine cam cu ce imi imaginam eu ca ar iesi din ei doi, ca ei sunt cam bruneti ).

Loredana, felicitari pentru sarcina, iti doresc sa fie fara niciun fel de probleme si sa te bucuri de burtica si de un bb2 perfect.
A inceput si al meu sa-mi bata apropouri pt bb2, nu stiu ce l-a apucat, ca mai acum cateva saptamani ma batea la cap sa incep munca odata. Eu insa ma tin tare pe pozitii .



DaviDependenta

www.youtube.com/watch?v=7ZscS775ek8" target="_blank">Children see. Children do.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

neata fetele!

Ma bucur nespus de mult ca a gasit anya putin timp liber sa ne mai bage si pe noi in seama

Intodeauna m-am gandit ca anya cu valen sunt prietene din copilarie nushu de ce...se pare ca intuitia mea m-a inselat



Poate o sa vi se para o nebunie dar mie deja patutul lui alex mi se pare mic!ma gandeam ca o sa il tin pana o sa faca minim 2 ani si jumatate dar m-am inselat Cred ca tot pe la 1 an si ceva o sa il schimb.



In schimb pe mine m-a luat o durere de masea cu creieri cu tot simt k mor...in fiecare seara.Oare pot lua Aulin daca alapteZ???





mami de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank"> Alex 8-9 luni

povestea nasterii lui bebitz

Mergi la inceput