Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Nu esti singura Prisi dar eu am epuizat subiectele si acum citesc ce ati mai facut voi

Mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

mai vino seara pe la noi Simona draga ....sa ne mai povestesti de Stefanutz, nici doamna teodora nu ne onoreaza cu prezenta, Andreea sper ca Vladi e ok, de fapt eu sper ca toate fetele care nu mai dau pe aici sunt bine si nu sunt suparate pe noi , eu trimit cate un preventiv




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Sunt si eu pe aici fetelor, numai ca tati e la serviciu si sunt singura cu maraita mea si imi este greu sa ajung sa scriu.
Abia am reusit sa o adorm, i-am dat si putin Nurofen ca era tare plangacioasa si vrea numai in brate, se agata de mine ca o maimutica. Abia astept sa iasa odata dintii astia.

Apropo fetelor avem si noi niscaiva Floricele printre noi? Asa de sarbatorit duminica. Eu ma inscriu pe lista, mi-s o Florentina ca suna bine cu Cristina. Tocmai ce am hotarat si noi sa iesim la un gratar duminica cu nasii si finii nostri, bine viitorii fini, in august au nunta.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

OOO Greyeras La multi ani de pe acum daca esti floricica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu ma duc in pat , nu cred ca mai intru azi asa ca va doresc un weekend placut

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Duamna Carpatina multam mult...pai cum sa ma supar de asa urari si mai ales ca esti prima

Adimercedes

Melaniatud esti o draguta ca intotdeauna...intradevar azi vad ca nu a mai fost rosu la ochisori...ma bucur enorm de mult

Pinacolada uff, si noi am avut multe nopti de genul asa, dar pana acum in mod sigur nu de la dintisori

Rodica, Melania bine ca mi-ati spus..oricum nu puneam decat 2-3 firisoare din alea...dar acum se poate si fara

Gabitz78 pai e foarte bine sa fie slabutza...oricum e fetita si trebuie sa fie finutza.

Yaia bancul.

Andreea11 nastere usoara nasei tale si bebe sanatos

Cecilia biscuitei din cereale nu au gluten?

Urmychace foarte interesante baveticile...imi trimit si eu sotul sa cumpere vreo 2 seturi. Mario si-a distrus cam toata garderoba de casa....nu suporta sa il sterg in timpul mesei si isi intinde mancarea pe fata, pe el, ba chiar mai nou ii place sa scuipe pe masuta si apoi sa inmoaie manutzele in mancarea scuipata si apoi sa se sterga pe el ....asa ca nu este greu se imaginat cum arata dupa masa

Valentina_22 eu am fost acolo cu Mario la un control... oricum camera de garda, arata cu mult mai bine decat cea din Grigore Alexandrescu

Papanash si eu ii dau smantana

Melaniatud am auzit ca galbenusul se fierbe 10 minute...eu asa fac

Sabina foarte misto bazinul...cred ca vreau sa bag si eu...si nu mi se pare tare scump...pai sa vezi cum este la worldclass

Gabitz78 foarte frumosi dansatorii...mama ce incurcatura acolo...

Piciulika sa aveti cati mai multi ani impreuna . Drum bun...pai daca o iei prin Budapesta, merci cu masina, sau avion cu escala... si multa sanatate printisorului Michael

Erina e superba Daria; sa iti traiasca, sa fie sanatoasa si fericita

Bikmaria ...pai azi maine iti aduce fete acasa

Melaniatud tare filmuletzul,...dar ce sa spun...trist si adevarat...

Eric-Andreas bine ai venit printre noi!

Greyeras cum ti-a spus sabina, incearca noaptea; bag-o cu tine in pat si vezi daca o sa suga asa.

Roxana multumesc pentru urari





Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

La capitolul cereale, eu inca nu i-am dat lui Mario...nu mai este as de mare, mai ales ca in ultima luana a luat doar 50 gr, dar sigur nu are inca nevoie.

De cateva zile vrem sa ne laudam si noi....Mario sta singurel in picioare, iar de vreo saptamana merge de-a busilea prin toata casa. Ce-i drept la faza cu sculatul a cam suferit saracutu'.....s-a ridicat apucandu-se de canapea, dar s-a dezechilibrat si a cazut pe spate cu capul de covor...dar care este f subtire...asa c s-a lovit destul de naspa

Sa va spun ca sunt fericita si mi-a vebit inima la loc; ieri si azi Mario a inceput sa pape mai bine...Azi chiar pot sa spun ca a papat excelent: dimineata tzitzi, la ora 10:30 un borcanel mic de para cu mar si inac un mar copt, la pranz si seara a ras in total un borcanel mare de legume, un borcanel mic de carne si 1/2 dintr-un borcanel mare de terci de orez cu mar. Azi mi-a fost cam lene si nu i-am gatit...de fapt i-am pregatit acum sear pentru maine

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Prisi sa iti fie de bine cu noua culoare...o sa te obisnuiesti si cu o nuanta mai deschisa

Roxana bafta la examen

Greyeras La multi Ani! Sa fi sanatoasa si sa ai cat mai multe bucurii!

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

BETTY ma bucur ca micutul MARIO papa asa cum ii sta bine unui voinic ,felicitari micutului plimbaret ,oauu deja sta singurel in picioare ,pai inca un pic si ne anunti ca frumosul tau merge ,fiind printre primii nascuti aici ,cred ca el va deschide balul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Erik-Andreas, bine ai venit! Scrie repede 10 mesaje ca sa scapi de moderare si sa-ti apara mesajele in timp real, altfel le pierdem in urma si o sa te simti ignorata.

Maria, o discutie calma cu el in care sa-i arati cu ce a gresit e mai valoroasa decat o bataie la popou! Parerea mea.

Roxana, mersi. Vin miercuri. Dar acum, din ce ati scris voi, m-ati speriat de aglomeratie. Uitasem de asta. Si unde mai pui ca o sa fim obositi, o sa mai avem un drum de 4 ore pana acasa si hubby uraste cumparaturile. Asa ca o sa folosesc linkul dau de Luy pt. catel.

Mandarinutza, Gabitz, mersi mult!

Piciulika, a mers cu surpriza? Sa ne zici daca a iesit bine. Si LA MAI MULTI ANI linistiti si fericiti impreuna! De drum iti urez luni.



Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput