Pestisori... pestisori... (27)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Salutari de la Constanta!
Un Paste fericit cu multa sanatate,liniste sufleteasca si bucurii!
Sa va aduca iepurasul darurile dorite !!
va imbratisam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:


Sa aveti un Paste Fericit!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Sarbatori fericite!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Urez pestisorilor Paste fericit si toate cele bune!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Sfintele Sarbatori sa va aduca sanatate, fericire, impliniri si lumina in suflet.
Paste fericit!


Alexandrina 17+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

[purple]Paste fericit, liniste in suflete si multe bucurii!!!!!!!!!!!!!


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:



Christos a Inviat ! Un paste fericit va doresc alaturi de cei dragi. Odihna placuta si multa liniste.

Va pupic cu drag.



------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by elyanne

La muuulti ani, floricelelor!

Felis bine ai revenit pe aici. Imi pare rau ca Mihai e bolnavior Si noi am prestat pneumonie in iarna asta... amandoi baietii odata... plus viroze fara numar, cam una pe luna in medie...
Dar asa se fac mari... o sa fie mai bine iarna urmatoare


Am pus cateva poze mai noi, cu picii, de aici:
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Aprilie2008/photo#5190280074119374290



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica




wow ... acum am vazut ca ai gemenusi... sa iti traiasca, sanatosi sa fie... Da .. ia zi si mie... cum te descurci cu toti??????

Sarumana de urari... acum suntem mai bine

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by daniela_daneza

BUNA !

Felis , imi pare rau ca e bolnavior Mihaitza ...sanatate multa si tu lasa-le inkolo de hartii .....zic eu dar sunt sigura ca nu te lasa ele pe tine ....

Eliana , am vazut piticii , niste scumpi foc , iar de Elena ce sa zic , printesa ...Auzi , dar cum ii deosebesti ?

Va pupacesc si revin!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"



DANIELA... esti nelipsita de la peshtisori... Multumim de urari... CAt despre hartii... si in ziua de Pashti... tot cu nasul in hartii... acum am pauza... de relax... tras cu ochiul pe DC... si sa trec iar la hartii...
Ei.. am mai facut si noi o vizita ieri la bunici... m-au scos si pe mine baietii din casa... avem si poze ca dovada... incepand de aici si il vedeti pe Mihai cu verisoara lui de 10 luni... cat o mai iubeste...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76

Felis, multa sanate lui Mihai!
Eliana, am vazut pozele voastre, ai niste copilasi foarte frumosi!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi



Multumim de urari...

DA ce mai fac ceilalti peshtishori?... Nally.. Marutza...etc...

Si o intrebare pt toti peshtisorii.. Toti sunteti la fel ca mine?... Tot timpul sa ma gandesc in primul rand la altii... si la mine la sfarsit sau deloc... pesimista... sensibila... ... Of Doamne... nu reushesc si eu sa ma educ, sa fiu mai egoista... mai rece... Tot incerc de aproape un an... da nu imi reuseste deloc...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput