Pestisori... pestisori... (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Am aruncat un ochi pe aici... si am regasit persoane cunoscute... NALLY, CRISMIR, DANIELA,CRIG... ETC... CAte un pt toti pestisorii...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Oau ...lume noua ! Bine ai mai trecut pe la noi Felis ...imi era dor ....vad ca Mihai e baiat mare , tu arati super ....m-am uitat putin pe poze ....Te sarut si numai bine....Sunteti ok ?

Pupici la toti pestisori!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by daniela_daneza

Oau ...lume noua ! Bine ai mai trecut pe la noi Felis ...imi era dor ....vad ca Mihai e baiat mare , tu arati super ....m-am uitat putin pe poze ....Te sarut si numai bine....Sunteti ok ?

Pupici la toti pestisori!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"



Si eu te pup Daniela... nu tocmai bine.. MIhai a facut pneumonie... eu super ocupata.. abia de mai stiu de mine... si pneunomnia asta m-a cam dat peste cap...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Felis multa sanatate lui Mihai...insanatosire grabnica!

Noi suntem bine,ocupati cu pregatirile pt. Pasti...a venit si prietena mea cea mai buna din State,am mai petrecut timpul cu ea,saptamana viitoare deja pleaca inapoi,cine stie cand ne mai vedem..

Pupici si toate cele bune pestisorilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by danuta36

Felis multa sanatate lui Mihai...insanatosire grabnica!

Noi suntem bine,ocupati cu pregatirile pt. Pasti...a venit si prietena mea cea mai buna din State,am mai petrecut timpul cu ea,saptamana viitoare deja pleaca inapoi,cine stie cand ne mai vedem..

Pupici si toate cele bune pestisorilor!


Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
poze



DANA ... multumim...
Pregatiri de pashti... wow... am si uitat... si am toate zilele pana atunci ... pline... cd o sa fac....? ... nu stiu...
Sper sa nu stam acasa... ca de gatit nu am timp... din acte ma trezesc direct in noaptea de pasti...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!

La multi ani celor care isi aniverseaza onomastica!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuulti ani, floricelelor!

Felis bine ai revenit pe aici. Imi pare rau ca Mihai e bolnavior Si noi am prestat pneumonie in iarna asta... amandoi baietii odata... plus viroze fara numar, cam una pe luna in medie...
Dar asa se fac mari... o sa fie mai bine iarna urmatoare


Am pus cateva poze mai noi, cu picii, de aici:
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Aprilie2008/photo#5190280074119374290



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

BUNA !

Felis , imi pare rau ca e bolnavior Mihaitza ...sanatate multa si tu lasa-le inkolo de hartii .....zic eu dar sunt sigura ca nu te lasa ele pe tine ....

Eliana , am vazut piticii , niste scumpi foc , iar de Elena ce sa zic , printesa ...Auzi , dar cum ii deosebesti ?

Va pupacesc si revin!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Felis, multa sanate lui Mihai!
Eliana, am vazut pozele voastre, ai niste copilasi foarte frumosi!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nu stiu sa explic, dar ii deosebesc...
Pe Andrei ii vad mai urecheat si cu o fatza mai zapacita... Mihai e mai serios si mai rotund... e s mai gras decat frac'su...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput