Timisoara Impreuna...cu Claudia! ( 93 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am pus 3 poze facute la mall

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gogoneua gogonelelor, da io mai stiu a cui era?
Pe castravetele meu mi l-a mancat Ana...
Pe gogoneaua ta, am mutat-o eu, ca fiind a Anei, acu intelegeti voi...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Doamne Silvana, tot mai frumos se face Paul...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:



No sara buna fetelor!
Vad ca aproape nexam activite' sportiv icisha.
Va leneviratzi la povesti?

Am fost la distractie in Mall cu copchii astia micutzi.....Denisa o don'sorica tare frumoasa....Anoooo pierdushi intalneala cu o viitoare nora(cine stie?).....Laurica o mica si scumpica foc,au primit Laura si Maya de la un nenea barman taaaare frumusel stiksuri dulci ca se tot baletau prin fatza lui si nea' mai arunca un ochi la tantiile de la masa .....Mihi cu doi taaaare cuminti,io nici nu le-am auzit guritza si cu la purtator,au papat tot ce le-a luat mami....sa-ti traiasca si sa fie sanatosi,asa baiat ash' vre' si io mey ....ce mai chiar a fost fain iar Clau a facut en gross si en detail.

Bubulina a beut 300 ml de lapte cu cereale si doarme franta la cat s-o zbenguit p'acolo...asa ca ma retrag vitejeste si io spre dormitor ca mi se inchid obloanele.
Va pe toate si noapte buna !

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Tarziu, in noapte...

bat din tobe, tare, sa se auda peste munti si vai...



Duminica, 30 martie, ora 16 - 16, 30,

pe tarlaua Mariei , se lanseaza prima editie a concursului inedit:

‘cine prinde matza’ ?!

Sunt invitate toate mamicile de pe Impreuna Timisoara, cu copilasi care au nervu’ cret si minte-ntinsa sa faca fata unui asemenea haos .
Rugam sa aduceti echipament de balamuc-scandal, respectiv haine de tavaleala cu una bucata caine prin iarba si cu trei bucati pufoase de matze
Va asteptam cu drag, sa veniti cu voie buna, cu veselie si cu umeri de nadejde pentru prietena noastra Aida .

Sa strangem impreuna cu ea file de poveste pentru un copil extraordinar, Emma
Sa punem si noi in bagaj, amintiri frumoase cu si despre pisici...
Sa pastram fotografii cu copii frumosi si mamici prietene pentru totdeauna, la bine si la greu...


PS:
Rugam frumos, daca copilasii sunt virusati, sa veniti singure...pentru a nu creea, fara sa vrem, telefonul fara fir.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Veniiiiiimmmmmm.... una bucata spiridus inscrisa in tornada, nevirusata, da agitata rau, mai ales daca aveti caini si matze prin preajma!

PS Asteptati-va la diverse "complimente" gen Nu-mi place de tine, esti uiata, lasa-mi mama in pace, dar si replici angelice: eu sunt Loii, am patu ani, tu cum te chiama?

La aceasta ora tarzie va dores o noapte frumoasa cu vise ... de care vreti voi!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Danitin, prima prezenta, cu una bucata Spiridus,

Multumim,

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Duminica, 30 martie
Minim:6°C
Maxim:16°C
Soare, putin noros


...bun si bronzu'

_

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Acum mai mult decat oricand mi-as dori sa fiu cu voi

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Silvana, vei fi cu noi, te vom simti aproape, in suflet macar...Si Aida te va simti ca esti langa ea...
Si Paul va fi langa copiii nostri, sunt sigura...
Cum e posibil? prin puterea gandului bun...

E f. tarziu, dar eu nu mai pot dormi, ma tot gandesc si iar ma gandesc...si tot degeaba...

Imi vine sa scriu, despre
-ganduri si lectii de viata,
-clipe si amintiri
-greu si usor
-bucurii si tristeti
-invinsi si invingatori
-trecut, prezent, viitor
-speranta si deznadejde
-aproape si totusi ...departe
-langa noi, printre noi, despre noi
-atunci si acum
-secunde, ore, saptamani, luni si ani
-pofta de viata, dezamagiri
-urcusuri si coborasuri
-prea mult sau prea putin

Voi scrie candva, o poveste, despre toate aceste ganduri, candva, cand voi avea curaj si putere...
Atunci cand voi intelege cum de o poveste incepe cu:
A fost odata ca niciodata
si termina cu:
Si au trait fericiti pana la adanci batraneti...






www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput