Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (32)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Dany,ce bine imi pare ca bb nu mai;si noi incepem sa ne ``revenim``...nush de ce are per.si per(o sapt.e bine apoi o sapt.incepe sa verse);
la eco.abdom. totul a iesit bine;dr.mi-a zis ca pe la 6-7luni refluxul se va mai ``calma``
Voi ati mai fost la medic?parca iti rec.Anka pe cineva
BB,ce frumos doarme Iasmi pe burtik.......vreau si eu sa-l vad pe Iustin al meu macar o data ca doarme asa(slabe sanse);
Ellis,imi pare rau!Multa sanatate si asteptam vesti bune!
Ank, si Iustin papa borcanase(fructe) de la Nestle,cele de la Hipp nu-i plac


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

noi iesim afara ca vrea sa ploaie!! macar juma de ora sa prindem!!

ne auzim mai incolo!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

da mai Petronela... cum sa nu ai ce sa ne spui ... uite la Slimatei ce compuneri face.... si ar putea spune totul intr-o fraza

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by bb_yasmi

fetele bbei vostri mai vor sa stea pe spate??? iasmi de nici nu fel nu mai vrea. dc sta pe o perina reuseste sa se ridice putin. in rest rostogol pe burtica si inapoi toata ziulica....apoi nani ca doar a obosit.....



Si a mea tot numai ridicata vrea mey.Nu e chip sa stai cu ea in casa daca e la orizontala.Doar sa stai langa ea si sa te maimutaresti. Nici in scoica nu mai sta,locul ei preferat. Se ridica de fund in sus,de-am gasit-o o data cu picioarele atarnand si capul in scobitura.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...


ma gandeam ca numai eu ma confrunt cu astfel de probleme... dar n-am mai apucat sa mai zic nik... plus ca eu o mai tin ridicata la 45°de grade in carutz(acum nustiu daca nu e prea devreme pt. ea)si cand o pun asa..se forteaza si reuseste sa se ridice in funduletz singura sta asa 2 sec... si dupa se prabuseste la loc.. da' nu se lasa o i-a de la capat.. si eu nu as vrea sa o las dsa repete de prea multe ori..caci uneori daca abia a mancat ii mai vine si inapoi...si oricum mi-e teama pt. ea...oare sunt eu [bat cap] sa o las in pace sa-si faca gimnastica linistita.. atata cat vrea ea sau sa o opresc ca pana acum...nustiu sincer cum sa procedez..caci mi se pare prea precoce pt. ea... sa se ridice in funduletz..daca ar fi dupa mine as tine-o asa..dar ma gandesc la coloana....voi ce ziceti..?

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

neatza gagici,mamici superbe,bulgarasi pufosi si globulete sclipitoate!
in primul rand sa felicitam sarbatoritii PATRICK de dama,SABINA de ralucis,si DAVID de ggabi,sa fiti sanatosi,si sa le umpleti inimile de bucurie parintilor.
LAVI sa foloseasca sanatoasa IASMI scaunelul foarte frumos,si sa pape tot acolo in el.
fetelor am luat bilete ptr 29,sa venim acasa sa le fac certificatele,imi e groaza sa ma gandesc cum se vor comporta ei in avion,tare mi-e ca or sa tipe pana nu mai pot.
pupici ca vad ca se misca,si trebuie sa ii pazesc ca le-am spalat saculetii de dormit si isi trag paturelele pe fata si dorm asa cu ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

quote:
Originally posted by Ank83
.... Slimatei ce compuneri face.... si ar putea spune totul intr-o fraza

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



DA!!!
as spune eu mai multe ca si asa n-am cui sa-i spun..numa' pe voi va am...dar ma tem ca si asa va plictisesc prea mult...

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

[quote]Originally posted by bb_yasmi

NE-AM LUAT SCAUN DE MASA !!! E ROZZZZZ...... maine dimi pun poze. are 7 trepte inaltime, 3 trepte la spatar, 2 tavi detasabile....ce sa mai zic...si e si : ROZZ!!!!!


.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

nici nu-mi imaginam sa fie alta culoare

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Geo,ce mai face Bianca?
Oana8188,ce faci mamico? nu mai vrei sa ne onorezi cu prezenta ta?

aceeasi intrebare si pt.g24hit,Jasmin,oana_r,Gianina....





AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

fetelor,noua ni s-a recomandat decalotarea pe cale chirurgicala
ce sa fac?
mi-e mila de el nush dc as putea sa-mi dau acordul pt. asa ceva
la fiecare baitza eu incerc sa-l decalotez putin cate putin ....dar fara nici un rezultat bun.
dr. mi-a zis sa-l urmaresc cand face pisu....sa vad dc face intr-un singur jet sau nu....
dar cum sa fac asta?
sa-l las la cucu gol cine stie cat timp?(poate sa treaca ore bune pana face pisu)



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by Amy26

fetelor,noua ni s-a recomandat decalotarea pe cale chirurgicala
ce sa fac?
mi-e mila de el nush dc as putea sa-mi dau acordul pt. asa ceva
la fiecare baitza eu incerc sa-l decalotez putin cate putin ....dar fara nici un rezultat bun.
dr. mi-a zis sa-l urmaresc cand face pisu....sa vad dc face intr-un singur jet sau nu....
dar cum sa fac asta?
sa-l las la cucu gol cine stie cat timp?(poate sa treaca ore bune pana face pisu)



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



dar de ce?? s-a infectat cumva sau de ce??

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput