Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (32)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

Of tare m-am simtit asa ciufulita astazi...probabil pt ca sunt singura,fara barbata-miu a plecat la paris aseara dupa marfa si cand vine e rupt de oboseala si eu sunt la fel si ce sa mai ai chef de ...o partida de sex?!!! Nu mai e timp pt asa ceva am incercat odata si mi-a sarit laptele in toate directiile de ne-am lasat la mana noastra...e trist asa...parca as vrea,parca nu as vrea...cum e viata sexuala pe la voi?
Si mai spuneai stefania ca bb nu simte starea mamei?! eu cred ca de asta a fost si el azi nervozel si zgarcit cu zambetele...Copii simt tot,parerea mea
Si tot asa parca as manca ceva...dar dupa imi trece cand ma uit la "burtica mea"...offf ce stare de kaka am ca m-as ascunde...si mai am si un par in cap de zici ca-s data cu ulei,ca na' cand sa mai spal daca domnul meu nu e pe acasa?! Ajunge...gata am terminat sa ma plang!...maine poate va fi mai bine...Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by Amy26

a comandat cineva produse de la Humana de pe site-ul rec. de Aralia zilele trecute?
dc da,ati fost multumite,sunt seriosi,sunt prompti?


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



Nici eu nu am comandat inca de la ei...mai am o cutie de 800 si 2 de 300...deci cam peste 2 saptamani o sa incerc. Dar eu pana acum nu am avut experiente neplacute cu comenzile online, ba chiar sunt foarte multumita.

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by Ank83

Vali bine ai venit ...
Amy ce site a recomandat Aralia??... ca am fost plecata si ..... nu am reusit sa citesc un capitol din urma

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



Am trimis pe mailul comun, ca e reclama...

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Bine ati venit, mamici noi cu bebei proaspeti!

Amy26, si eu vreau intalneala! Ar trebui sa stabilim o data si o ora si un loc si sa asteptam inscrieri!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valik79 spune:

Noi am facut baita si bb doarme de aproapeo ora asa ca ma bag si eu la nani.
Noapte buna si somn usor!
Sa aveti o noapte linistita!

Vali,BB Andrei(16.12.2007) si Mihaela(20.07.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Valik, bine ai venit ! Acum ca ai trimis deja 10 mesaje, nu mai esti moderata asa ca vom vedea mesajele cand vor fi scrise, fara intarzierea moderarii.

Noi nu ne intoarcem in nici o directie, daca o las pe burta dupa ce vorbeste si rade si incearca sa se tarasca (fara succes ), incepe sa se vaite si sa inoate ca pestele pe uscat pana o salveaza mami...

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ggaby, cam asa si eu cu parul..tot zic azi tre sa ma spal..si mai trec vreo 2 zile pana reusesc.il prind in coada..cam greu cu actvitatile prin asternuturi si la noi..le numar pe degete..

de vreo 2 zile tot ma chinui sa imi tai unghiile, nu de alta da il zgarii pe bietu copil

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns telena spune:

Am dori sa ne treceti si pe noi in lista.
Bb Rares-Andrei nascut pe 29.11.2007 3500g 49 cm nota 9, nascut la 41 saptamani cezariana
Mami,Elena,nascuta pe 24.06.1981

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Originally posted by Aralia

Bine ati venit, mamici noi cu bebei proaspeti!

Amy26, si eu vreau intalneala! Ar trebui sa stabilim o data si o ora si un loc si sa asteptam inscrieri!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate


am zis eu ceva de intalnire
hmmmm.....cred ca ma confunzi cu Lixa,ea a venit cu ideea..
si eu vreau sa ne vedem dar ma gandesc ca ar fi bine sa luam si taticii cu noi,sa impinga la carucioare


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
cam greu cu actvitatile prin asternuturi si la noi..le numar pe degete..


tot e ceva...bine ca ai ce numara,in schimb eu mi-aduc aminte vag de ultima experienta de genu`


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput