*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008* (9)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by Ellenuta



azi m-am enervat tare rau pe socrella .. face niste chestii .. bitzi nu vroia sa manance si tot incercam s*o pacalesc cu suzi .. vine socrella desface capsele de la salopeta , ii scoate un picior .. ii desface capsele de la body .. si o masa pe burta .. eu i-am spus sa lase copilu in pace ca tocmai apucase tzitzi si tragea de zor .. si ce crezi domnule .. se apuca sa-i desfaca pampersul .. io ma enervez si ii spun .. dar dvs va dati chilotii jos cand mancati?? a pufnit-o rasul ... si a plecat ... nu va mai spun ca duminica bitzi tot tragea partzuri .. la un moment dat dispare socrella cu asta mica .. ma duc dupa ele in camera si ce credeti .. gasesc cutia cu supozitorae pe pat .. o intreb daca i-a bagat si ea zice nu .. si in moemntul ala face fata ditamai balega .. AM CREZUT CA O IAU RAZNA .. ma mai si minte in fata .. imi venea s-o iau de mana si s-o dau afara .. asta mica se murdarise toata .. si i*am spus ca sa se descurce si am plecat din casa .. daca stateam sigur iesea cu scandal .. offff .. uite din astea patesc .. si sa nu va mai spun .. are un herpes la gura si am prins-o pupand fata, pe cap si manute (iar bitzi si le linge toata ziua) ... SA MOR NU ALTA .. habar nu are de capu ei .. nu i-am spus sa nu o mai pupe dar abia il astept pe fii-su .. sa i-o parasc .. ca asa face si ea . cand vine fii-su acasa, ii toarna tot ..

hai ca mi-am varsat oful!!!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII



elenuta draga cand am citit mesajul nu stiam daca sa rad sau sa lng...caci si eu patesc la fel!!!!!ce-o fi cu soacrele astea??oare asa o sa ajungem si noi??

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:

haideti da lasam soacrele rautacioase in capitolul asta , sa mergem la unul nou http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=118172
ereena

Mergi la inceput