Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (31)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

ok merci pt raspunsuri...pai asa doarme si el pe reprize acum l-am lasat in patut si vad ca a adormit sper sa doarma mai mult
adina am tot tinut sa te salut si uit...te pup mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Fetelor sa va uitati pe TVcultural, la un documentar despre cum traiesc alte femei in lumea araba. A inceput la 8

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

fete;lor, multumim ca v/ati facut timp si ne/ati vizionat.pupici de la strengarel pt toate fetitele..:):)

BB..cum ziceam al meu mai usurel cu activ. fizice, deci, da, mai sta pe spate.si asa doarme.

vai amy, atat de rau imi pare..stiu cat e de greu sa nu iti manance puiutul..daramite sa mai si vomite..ofofof

hahahah..alina..cum ziceam..nu/i cu sportul...:):)..el e intelectual draga..citeste..vorbeste..sa vedeti cum rade cd e in masina si vede blocurile, alte masini pe langa el..

eu am 2 pete urate pe sani..uff...

lucrul notabil la fi/miu azi..si/a prins genunchii cu manutele la baita..

sorina, bine ai venit la noi!

adra si bb meu a inceput sa planga cand iesim afara..si ii trebuie sa fie luat in brate..leganat, plimbat..

ma duc sa mananc ceva.
azi e prima oara cd l/am culcat la ora 20,15..sunt curioasa cat va dormi.



mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by slimatei
petro tu treci pe ai ci numai daca esti cautata vad...
apropo cum merge treaba singurica ..te descurci bine nu-i asa?


Pai nu prea am ce sa spun ... iar daca cineva intreaba de mine e normal sa raspund ...

Nu am ramas inca singurica ... a mai amanat mama plecarea. Deci, deocamdata e inca bine.

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:


Dragi mamici si pitici, sa continuam AICI
(CAP.32)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

BB s-a schimbat capitolul

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anka mersi.... am vazut!!! am reusit sa copiez acolo raspunsurile!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by ggaby

am mai intrebat azi odata si nu mi-a raspuns nimeni...Cat trebuie sa doarma bb de 3 luni???al meu mananca si se adoarme 30min si dupa e treaz,dar vad ca seara imi face crize de prea multa oboseala...oare cum sa-l fac sa doarma macar 3 ore ziua??De exemplu acum a mancat la 6h si l-am pus in patut pt ca dadea semne de oboseala si i-am pus suzeta in gurita,dar el are treaba cu manutele si gangureste si se cearta acolo cu veioza cu papusele.E adevarat ca ziua il tin mereu in baby relax pt ca mi-e mai usor si pot sa fac si eu cate ceva si nu trebuie mereu sa-l verific in camera,dar oare de asta nu reuseste sa doarma??

gaby & david 18.12.2007




aceeasi problema avem si noi, dar de muuuuuuuult, Alessia doarme numai afara bine, incercati sa stati mai mult afara; apoi in casa eu o pun pe o perna pe genunchi, ii tin suzi si doarme , apoi o cobor pe picioare si de cate ori maraie o mai legan si asa mai prinde si ea vreo 45 min-1 ora de somn.

RALUCIS, sunt scumpe foc gazele si seamana foarte bine!

EU CRED CA MA DUC PE CAMPII FLUTURAND STEGULETE, CA NU MAI POT! LA ORA 6 DIMINEATA, AM AUZIT UN PLESCAIT, N-AM APUCAT SA MA RIDIC BINE SI A ICNIT, AM FUGIT CU EA IN BRATE LA BAIE SI A VOMAT GALBEN CURAT, CRED CA O SA O IAU RAZNA, CRED CA E DE LA FIERE CA EA NU MAI PAPASE DE LA 21.30, AM SUNAT-O PE DR SI MI-A ZIS SA O URMARESC SI LA CEA MAI MICA SCHIMBARE SA O SUN; I SE PARE CIUDAT SA-SI PROVOACE VOMA, PAI DC ISI BAGA 4 DEGETE PE GAT?! CHIAR SA VERSE FIERE? MA INNEBUNESTE COPILUL MEU! VREAU SA SE FACA MARE!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput