Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (112)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

quote:
Originally posted by Celia

Betty, Afibebe...ce reactii au copii vostri de la ospamoxul ala...inrosiri, voma...urat de tot...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi







Celia, Cristi nu a vomitat de la Ospamox.A avut stomatita.

De inrosit s-a inrosit doar atunci cand i-a picat Ospamoxul pe obrajor - avea 4 luni- insa i-a disparut in cateva ore.
nu a mai avut astfel de probleme.







AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Gema ma bucur ca ai vesti buna, multa sanatate tatalui si multi pupici printesei papacioase

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

vreau si eu la intalnire





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

prisi chiar ca e o scumpica fetita ta, sa-ti traiasca si sa va aduca multe bucurii.
mandarinutza multumim de informatii- foarte utile pt noi care suntem la inceput cu diversificarea. eu acum ii dau supica crema cu legume in care pun spre final o lingurita de ulei. e mai bun untul?

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

eu ma retrag.
somn usor.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by danyelle005

prisi chiar ca e o scumpica fetita ta, sa-ti traiasca si sa va aduca multe bucurii.
mandarinutza multumim de informatii- foarte utile pt noi care suntem la inceput cu diversificarea. eu acum ii dau supica crema cu legume in care pun spre final o lingurita de ulei. e mai bun untul?

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community&vhost=community


multumim , dar si voi sunteti frumoase amandoua, iar tu esti asa slabaaa
noi la crema de legume punem unt, uleiul nu i-a placut lui Miru


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Doamana Mariaaaa .... te-ai suparat pe noi?

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Celia, multumim mult.
Si ce baiat mare ai...si cum o tine el in brate pe dulceata...

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Buna fetele.
Eu la schimbul 3. Astept sa-mi ajunga barbatul undeva pe langa Targul Jiu si ma culc. Bun moment de plecat in delegatie, vineri seara dupa incheierea programului de munca. . SI asa il vad rar, iar copiii si mai rar.
Ma treceti si e mine pe lista, cu conditia sa scapam de secretiile nazale (dar cum pe marti se vor face aproape 2 saptamani, eu zic ca vom fi ok). Din punctul meu de vedere Riviera e super. Dar mai stiti ce zicea si Gabitz, cu o locatie mai centrala? Fetele care vin din cealalata parte a orasului (Drumul Taberei) fac un pic cam mult pana la Riviera?
Copiii mei sunt bine amandoi. Veseli, nazdravani si usor de adormit seara (la 9.45 nu mai era picior de pitic misunator treaz). Dimineata, parca au limbrici. Ana e sus voioasa pana-n 7, iar Razvi..........cu el e ca de obicei, distractie incepand cu 3 noaptea.


Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Yaia, multumesc.Da, Andrei e baiat mare si ma ajuta uneori , sta cu Andreea , o iubeste foarte mult . E o relatie speciala intre ei , si ea il "cauta" de cum il aude prin casa.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput