Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (112)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Betty imi pare rau, nu e bine cand vamita in jet indiferent de motiv, incercati sa va linistiti. Se mai intampla. Probabil este de la gat.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Noapte buna Cecilia, mergi sa incalzesti baiatul.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Noapte buna si de la noi. Week-end placut!

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gema spune:

Sunt depasita de situatie in privinta cititului din urma, este clar ca nu pot face fata si imi pare tare rau penrtu ca am pierdut capitole importante referitor la diversificare si nu numai.
Am reusit sa spicuiesc cate ceva din ultimele 2-3 capitole si va multumim mult de tot penrtu urari, in special poetei noastre dragi Luy, care mi-a umplut ochii de lacrimi de bucurie cand am citit poezioara dedicata.
Multumesc din suflet, esti minunataaaaa!!!

Sa va spun cate ceva despre Alexia.........mananca de sparge, pana acum ii place tot ce i-am dat, mai putin sucul de morcov pe care il vrea doar combinat cu mar ras.
mananca masa de fructe, piure de legume, iaurt sau cereale si lapte dimineata si seara la culcare. Nu spun cantitatile pentru ca nu conteaza dar ca sa va faceti idee........3-4 merisoare rase cu 2 cupe de cereale si zeama de la un morcovel la o masa.........ei??????
Sigur vrea sa recupereze penrtu ca a fost micuta si vrea sa fie la inaltimea dolofaneilor de pe aici.......poate apare un petitor si pe la noi.....

In afara subiectului.....tata este bine, operatie reusita, refacere buna, optimism si tonus foarte bune, speram sa se mentina si cand va face radioterapia...uffffffffff.

Va pupam si va dorim multa sanatate si spor la diversificare penrtu cei care au avut tzitzi pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Gema, felicitaripentru mica mancacioasa, pentru operatia reusita a tatalui tau si mai ales pentru tonusul bun.

Betty, nasol cu voma. Scoate o zi branzica si vezi cum se comporta. Stiu ce sperietura ai tras ca Degetzica a vomat de 2 ori in jet de la Bonnisan.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Gema multa sanatate tatalui tau.

Greyeras pai reactia a aparut, doar in zona de contavt cu antibioticul si cand am vazut am inmuiat degetul in solutie si i l-am pus pe frunte. Si dupa 3 minute s-a inrosit pielea exact unde aplicasem solutia....dar ma gandesc totusi ca poate este o reactie normala

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Cecilia bine ca ai scapat de durere cu maselele astea.

Nana, isabeluta, voi ce mai faceti?

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Am reusit si eu sa ajung la zi...greu...
Andreea e mai bine ...

Prisi, Luy, Gabitz,Dana,Roxana ,Bernix si celorlalte mamici multumim .


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Io am o nevralgie cred (nici nu vreau sa ma gandesc la otita) si sunt ametita si indispusa. Degetzica doarme. Sunt curioasa pt cat timp, ca m-as culca si io.
Vestea buna pe ziua de azi e ca am gasit in sfarsit pe cineva la curatenie, nu mai dau cu mopul cu Copilul agatat in marsupiu.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Si eu pe aici. Am hranit, spalat si culcat baiatul.

Marta, gard electrificat zici? Pai si daca il ajut eu pe Stefan sa taie curentul electric de la gard? Ca mi-a spus ca taaaaare ii place de Miru

Chiar ca e liniste pe aici. Daca vreti, facem listuta pt prima pagina, dar va rog eu sa mai trageti o data clopotele pentru o baba surda. Pana acum am retinut asa: moi, of course, Teo, cumatra Rox, Greyeras, Sabina, Luy.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput