Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (159)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Donia insanatosire grabnica.
mamaana am ratat pozele cu printesele tale. mai pune-le odata.



Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

quote:
Originally posted by Dia1609

mamaana, admirat familia frumoasa! ai niste copii minunati... ce tare seamana fetele cu tudor! cred ca-ti tresare inima de bucurie cand ii vezi asa pe toti 3 impreuna jucandu-se

ktrinel, ce mai face chinezu?

chinico, nu mai bagi un oki sa ne citesti?

almo, tu ziceai ca ai cumparat papusile din baby einstein? imi spui de unde, pliiz?

Dia de Oana 29.11.06

"Da aripi unui copil, dar lasa-l sa invete singur sa zboare" Marquez




dia, adi a comandat papusile pe internet cred ca pe site-ul lor si le-am primit acasa. o sa-l intreb exact cum a procedat si o sa-ti spun. daca nu poti sa le comanzi in ro, pot sa le comand pt tine si as putea sa ti le aduc in ro in 30 mai cand vin, daca nu e prea tarziu.


Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:


Exact aceeasi bicicleta ca a noastra la Miniblu e cu 2 milioane mai scumpa...da fix aceeasi...


minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

quote:
Originally posted by Lavinia_P


Exact aceeasi bicicleta ca a noastra,la Miniblu e cu 2 milioane mai scumpa...da fix aceeasi...


minunea mea



minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Bambo,imi pare asa de rau ca treceti prin asta...,sper din suflet sa nu doara...,sper din suflet sa plecati repede acasa...,sper sa uite Antonia draga de ea,de acele halate albe si sa revina la jucariile ei vesela si jucausa cum o stim...Va transmitem muuuulta sanatate si va imbratisam cu mare drag,santem alaturi de voi

revin...



Mamica stralucitoare
6+ + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Bambo - suntem alaturi de voi ... sper sa treaca cat mai repede si Antonia sa uite tot.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by Dia1609
in alta ordine de idei a trecut o luna de cand a inceput explozia dentara... si ce am realizat intr-o luna: 4 dinti si 3 masele! destul de bine, nu? cat altii in jumate de an... na, ca am recuperat si noi .. a mai fost careva cu asa eruptie dentara?


Stefaniei i-a iesit primul dintisor la opt luni si jumatate si in trei saptamani avea deja sase incisivi. doi jos si patru sus.


Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Bambo mi-a raspuns la sms, ne multumeste pt gandurile bune si pupici, si ca face mult pt ele ca le suntem alaturi. Spera sa plece cat mai repede din spital,ca nu mai rezista saracutele



Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by almo

quote:
Originally posted by Dia1609

mamaana, admirat familia frumoasa! ai niste copii minunati... ce tare seamana fetele cu tudor! cred ca-ti tresare inima de bucurie cand ii vezi asa pe toti 3 impreuna jucandu-se

ktrinel, ce mai face chinezu?

chinico, nu mai bagi un oki sa ne citesti?

almo, tu ziceai ca ai cumparat papusile din baby einstein? imi spui de unde, pliiz?





dia, adi a comandat papusile pe internet cred ca pe site-ul lor si le-am primit acasa. o sa-l intreb exact cum a procedat si o sa-ti spun. daca nu poti sa le comanzi in ro, pot sa le comand pt tine si as putea sa ti le aduc in ro in 30 mai cand vin, daca nu e prea tarziu.


Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze



almo, merci mult . trimis pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

Bambo a zis ca Antonia nu a mai plans acum seara cand a dat-o pe fata cu crema si rana deja e mult mai bine se cicatrizeaza vizibil, era mai linistita si Antonia la fel.Spera din sufletu sa scape cat mai repede de spital.

Stela 27s cu printesa Cleopatra+Mario Gabriel(31.10.06)

Mergi la inceput