LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuuuuuuuulti ani
David Gabriel, Maria, Delia, Rares






Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

LA MULTI ANI!
DAVID GABRIEL
MARIA
DELIA
RARES
si fie-va viata toata o primavara cu mult soare, cer senin si drum presarat numai cu flori.

Caterina - AMR 11 ZILE pana la 1 anisor.
Pe 8 martie am primit un cadou foarte mult asteptat....primii pasi singurica spre mine insotiti de o imbratisare lunga, rasplatita cu aplauze!
Mananca in stilul ei specific... intre 70-100 gr la o masa... ne-a intrecut Maria Tzunei la acest capitol, desi ne tinem de mana cu Stefania Mihaelei la capitolul orez.(ieri a mancat orez cu urzici de 2 ori de am zis ca plec in China)
Adoarme singura in patutul ei, cu suzi sau bibe, in 10-20 minute ....
Timp liber si rasfat? Da de unde....eu nu am timp nici sa fac depresie. Eu sunt robotul casei dotat cu toate accesoriile posibile pentru noua generatie, pentru ca am vrut sa cant mai tare si mai de sus decat cocosul din dotare si mi-am asumat aproximativ toate responsabilitatile, sub pretextul ca eu stiu sa le fac/rezolv mai bine! Cine are serviciu, 2 copii, casa, curte si alte oratanii .... mai are si o groaza de datorii la banci si nu isi poate permite deocamdata bona sau femeie in casa ma intelege!

O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani cu sanatate si cu implinirea tuturor viselor

David Gabriel
Rares
Maria
Delia


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kissmam spune:

Ce zi superba!! La multi ani tuturor sarbatoritilor bebici dar si mamicilor si taticilor mandri de comorile lor.
Diana mea mica este absolut fascinata de reclame..pur si simplu daca te asezi in fata televizorului cand e reclama e vai si amar...si voua vi se intampla asa? uneori chiar profit de chestia asta ca sa stea cuminte sa manance
Dati-mi si mie un sfat in ce priveste trezitul noaptea: scupica mea se trezeste noaptea de 3-4-5-6 ori depinde -seara mananca bine, ziua de odihneste dar nu exagerat, inca papa titica dimi si seara ca o completare la pireut, de regula adoarme cu mine -asa ca noaptea se trezeste plangand, suge putin si se culca inapoi...nu stiu ce sa fac sa nu se mai trezeasca de atatea ori pentru ca bantui in fiecare noapte intre camera ei si a noastra...de pe la 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

La multi ani ingerasi !!! - David Gabriel, Maria si Delia, Rares

Salutare fetlii

- eu sunt in perioada de acomodare fara oaspeti - 4 zile la rind - e prea mult pentru sistemul meu nervos.Am petrecut frumos, vesele - nu m-am asteptat ca Ilinca va fi atit de cuminte, linistita si va sta pina la ultimul invitatat - adica se culca la 23,30 -00.00 - asa am si inteles - ca dupa bioritm - es este bufnita ca si ma-sa. Ultima zi am mers la nashi - acolo s-a simtit si mai bine - pentru ca era inconjurata de 5 Ham (catei), am stat mai mult afara - ne-am relaxat.

azi am fost la controlul de un an - avem 9300 gr(cica e f bine - ne-am triplat kg de la nastere) - si 76 cm, am facut si vaccinul(rubeola si mai nu stiu ce)

Am vizionat poze de la petrecere - Winni si Teodora - La multi ani puiutilor - de 8 martie(stind doar prin bucatarie) - m-am gindit la voi - le-ati facut un cadou special mamicutelor voastre.

Intru mai tirziu - s-a trezit ingerul lu mama



Puiul mamei la 10 lunite

Aliona , mami de printesa Ilinca (6 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

STEFAN,ALEXANDRU,SEBASTIAN pt. 9 MARTIE


DARIA,ADELINA,ADRIAN pt. 10 MARTIE


RARES,DAVID,DELIA,MARIA PT. ASTAZI


Ieri am sarbatorit si noi 8 ani de casnicie,dar a fost in 3 de data asta

Am vizionat pozele cu sarbatoritii la un an ,aveti niste copii minunati,torturi frumoase,hainute trendy ce mai sa fiti fericiti si sa va bucurati de ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

La multi ani tuturor!!!!


Multumim de urari pentru ziua de azi,o zi minunata,insorita,chiar daca zapada e mai inalta decat David!

David nu stie ce se petrece,normal,noi ne agitam,il pupam,ii cantam,el rade,canta si el,alearga peste tot si...asteapta tortul pe care-l aduce tati imediat.
Facem poze,ne dezmatam ...e un chef in toata regula la noi!

Va pupam,mai intram cu alte vesti si cu poze,in curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La muulti aaaaaaaani
David, Maria, Delia, Rares



roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Felicitaaaaaari Cati!!!!!!!!!!!!!
Biky draga cred ca ti-a facut pitica cel mai frumos cadou de ziua mamei. Te rog frumos sa nu o mai subestimezi siiiiiiiiiii...scoate odata fata din anonimat. Eu nu mai am rabdare, VREAU POZE NOI.

O seara frumoasa tuturor.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:



LA MULTI ANI RARES,DAVID,DELIA,MARIA !!!!!!
VA DORESC SA FITI SANATOSI SI FERICITI!!!!!

Mergi la inceput