Bucurii de sept-oct 2006 (113)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Ramo, tu ai inceput? Parca asa retin ca te-ai inscris...

La multi ani Flavia! (si aici)
Revin...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze



daa Alina m-am inscris si eu, dar sofatul il incep dupa 22 luna asta, pana atunci cica sa bag ceva legislatie la cap Ma bucur ca merge bine cu soferitul. Tin pumnii in continuare
AA si ma bucur ca ai reaparut!! pe Adelina si Dragos nu ni-i mai arati??!






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

LA MULTI ANI FERICITI FLAVIA!!! Sa ai parte de mult noroc si fericire!

itzy ma bucur ca ai reaparut Eu nu ma supar ca nu ai pus pozele inca, conteaza doar sa le pui





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:



Flavia, La multi ani cu sanatate, fericire, bucurii si impliniri pe toate planurile!

Fetelor ma bucur ca ati reaparut ca incepusem sa-mi gac ganduri! mai sunt cateva mamici care trebuie sa-si faca prezentza si apoi ma linsitesc!
Alina, Ramo, succes cu condusul!
Gety, Xandrutza, La multi ani sanatosi si fericiti parintilor vostri!
Itzy asteptam pozeeeeleeeee!

Noi se pare ca suntem pe drumul cel bun! Am ramas si azi acasa dar temperatura n-a mai depasit 38 si daca e sa ma iau dupa parametrii de aici, asta nu e febra ci doar de la 38.5 mai sus! Si cu mancarea stam mai bine, am mancat azi un mancare dar blenduita ca pt bebe!

va pup pe toate

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

LA MULTI ANI FLAVIAAAAAAAAAAAAA

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

La multi ani Flavia!

Gety ii dau oscilo in guritza cate putin si-l las sa se topeasca, mesteca el in legea lui si se topesc, eu ii dau de vreo 5-6 ori pana termin flaconul. Ideea este sa se dizolve lent, de asta trebuie pus sub limba. Poti sa-i pui si in apa sau ceai.

Fi-miu e stangaci clar, si cu mana si cu piciorul executa diverse chestii... e innebunit dupa minge, a descoperit sa dea cu sutul in minge si asta face si cate o ora. Afara luam mingea cu noi si o alearga in parc de numa'.

M-am bagat si eu la dieta, ziua mananac salate de legume sau fructe, dar mai scap si la produse de patiserie cateodata.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ramo, voi pune poze saptamana viitoare ca azi plecam la Bihor si ne intoarcem duminica. Spor la invatat!

Beatrix, mersi, sanatate multa lui Eric!

Gety, eu ii dizolvam Oscillo in 5 ml apa si ii dadeam apoi cu seringa de la nurofen.

Sa va mai spun cate ceva despre Adelina...e tot asa fotomodel, face mutre la mancare si mancam cu multe, multe jucarii langa noi sau plimbandu-ne prin toata casa(am vazut ca nu suntem doar noi in situatia asta), e f energica, se cocoteaza peste tot si trebuie sa fiu atenta non stop sa nu aterizeze de undeva, nu prea vorbeste, zice doar cateva cuvinte si restul chineza, ii mortala cum vrea sa ne explice cate ceva. In rest ne intelegem perfect, pricepe tot.
E indragostita in continuare de tzatza, inca n-am intarcat-o si nici nu stiu cand, se pare ca nu in curand, probabil la 1 septembrie cand incep serviciul. Alt lapte nu vrea deloc, nici din canita cu cioc, nici din biberon...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna, fetelor.
Sandra, am dat o fuga la Paris, dar doar una virtuala Mi-a placut. Daca mai ai poze, mi-ar place sa mai vad.
Din cate am observat eu Itzy nu prea chiuleste, doar daca are mult de lucru nu da pe forum.
Ramo, Beatrix
Alina, bafta la conducere si mult succes la examen!
Mira, la mine si acum sterge cainele monitorul
Lexi, imi pare rau ca McD de la voi comercializeaza carton
Lilina, ma bucur ca ati scapat de ghips.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

La multi ani Flavia!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by ramomar



itzy ma bucur ca ai reaparut Eu nu ma supar ca nu ai pus pozele inca, conteaza doar sa le pui





***************************************************
[font=Comic Sans MS]Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************




Ramo le pun, le pun...am zis...dar nu mai spun cand...ca ma fac de ras...

Beatrix



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
[b][red]Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu
(28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76


Buna, fetelor.
Sandra, am dat o fuga la Paris, dar doar una virtuala Mi-a placut. Daca mai ai poze, mi-ar place sa mai vad.
Din cate am observat eu Itzy nu prea chiuleste, doar daca are mult de lucru nu da pe forum.





Asa -asa Xandrutza...mersi pt sustinere...vezi cine stie...?!


Eu va salut si va pup muuult...fug acasica la papusica noastra



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
[b]Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu
(28 septembrie 2006)

Mergi la inceput