Bucurii de sept-oct 2006 (113)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Ignatica un gand bun si din partea mea...iti sunt alaturi cu sufletul si iti doresc sa ai multa tarie in continuare...trebuie sa ai

Gety am vazut pozele cu Maria...ce mare s-a facut...sa vezi ce repede ii creste parul

Lilicooo ma bucur ca ati scapat ieri de formula " catelusul schiop" ...ce dragalas tre sa fi fost cum se mangaia el...dragul de el...si la mine filmuletul merge greu...sa vad de acasa cum e...

Tasia...si mie imi place noul look ...si Mario ce mare si frumos s-a facut...de cand nu ni l-ai mai aratat...Mie tot cu tine mi se pare ca seamana......ca sa vezi ce ti-e si cu perceptia asta...ce cautai in parcul Al. I. Cuza? pe acolo stai? Si noi mai mergem ...am fost si cu Lilina iarna asta...daca vii des poate ne vedem

Sybille ma bucur ca ai revenit cu vesti bune...Felicitari pt "fetitzul tau"...Vladimir este un frumos! Bine ca si-a revenit cu manutele...Inutil sa iti spun ca mie chiar imi place ANNA...

Sandraaa - Parisiancaaa suuper pozele...dar ti-a placut Tour Eiffel...si mie mi-ai facut pofta de duca...
Ruxa ...sa poarte sanatoasa gargaritele de pe rochita

Beatrix sanatate multa lui eric in continuare...asta e in colectivitate...pescuiesc toti virusii...las ca asa se imunizeaza...zic unii

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

La mine filmuletzul merge bine.

Mirabelac, cum stati cu "operatiunea olita"? Bine ai revenit!

Am vrut sa-i dau lapte cu canitza cu pai si n-a vrut. O impinge si gata! Am scapat noi de suzeta, dar cu tetinele n-o sa fie asa usor.

Cum ati administrat Oscillo? Ca sub limbuta nu cred ca nimeresc sa-l strecor.

Eloise, voi ce mai faceti?
De Mexxa mai stiti ceva?
Alina Morostes, cum a fost la examen?



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Mey, da' nu va e asa putin pe la nas, sa-mi faceti pofta cu Mc Donalds-ul vostru? Ntz, ntz, ntz. Ia vedeti ca acu' vin peste voi si dau spargere la Mc. Pai sa vedeti: cand am venit aici, in primele zile am mancat si noi la Mc Donalds. Am jurat ca nu mai intram in veci acolo. Acu' inteleg de ce aici Mc Donalds-urile sunt goale. Au o mancare fadaaaaa, fara niciun pic de gust. E tot aia daca iti cumperi un BigMac, Cheeseburger sau FishMac, au toate acelasi gust. Iar cartofii prajiti zici ca-s din carton . Pai la noi nene, cand treceam pe langa Mc-ul de la metroul din Unirii, mirosea de mureai de pofta. Aici...oha.
Lilina, ma bucur mult ca Vladone a scapat de ghips. Cat de frumos stie sa pape! A mea daca o las sa pape singura isi baga mancare si-n par si-n urechi...
Sandra, pai data viitoare mergem amandoua cu piticele la Disneyland, ce zici?
Beatrix, multa sanatate lui Eric, imi pare rau ca nu i s-a ameliorat starea. sa se faca repede bine! Merg sa-ti scriu un pm.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

apropo' de mancat curatel...chiar credeti ca Vlad mananca precum un adult ??? nici vorba, nu-l prea las eu sa pape singur tocmai pt.ca arunca mancarea peste tot. in filmulet papa orez cu lapte si era cumintel ca papa cu stanga, iar dreapta era mobilizata, ca alfel facea pe Picasso

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, va pup , sunteti dragute ca ne tot chemati la apel (Lili, Ramo...). Pur si simplu nu-mi ajunge timpul, va citesc, dar e greu sa tin pasul cu voi sa scriu.

Gety , inca n-am dat examen, cred ca la sfarsitul lunii ca n-am terminat orele de conducere, merg doar 1 data pe saptamana ca instructorul e f aglomerat, are multi elevi si nu ma poate lua mai des. Oricum, incet-incet ma obisnuiesc si eu, ultima data a fost chiar fain, sper sa fie tot mai usor de-acum.

Ramo, tu ai inceput? Parca asa retin ca te-ai inscris...

La multi ani Flavia! (si aici)
Revin...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Flaviaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Laaaa muuulti ani fericiti!!!!!!!!!!

Ai vrut sa scapi si sa nu ne dai o tratatie, o maslina, un fursec?...Noi te asteptam sa stii...noroc cu Alina ca te-a dat de gol..

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

LA MULTI ANI FLAVIAAAAAA!!!

Mami 35+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Itzy, am uitat de tine ca si tu m-ai "apelat" de n-shpe ori.
Sa stii ca ma bine dispun mesajele tale, au un aer optimist de fiecare data.

Cristina, mai un pic si o tii pe Daria in brate.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Flavia, la multi ani si sa ti se implineasca toate dorintele!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by alina morostes


Itzy, am uitat de tine ca si tu m-ai "apelat" de n-shpe ori.
Sa stii ca ma bine dispun mesajele tale, au un aer optimist de fiecare data.







Bravo... ma bucur ...bafta in continuare la sofat si atentie maxima

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput