Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (107)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

'Neatza !
Of, Sabina, tare ma intristez sa aud asemenea vesti despre Gheo Poate ajungi totusi cu el la dr, sa-l vada si sa te mai linistesti si tu. Iar in privinta vinovatiei tale, ce sa zic, nu poti sa-i inchizi intr-un glob de sticla, oricat de mult am vrea sa-i protejam, la un moment dat nu se mai poate. Hai ca o sa treceti peste asta, nu-ti mai face atatea procese de constiinta. Pupam papanash bolnavior, sa se faca bine repejor

Fetelor, inainte sa mai raspund altcuiva, va rog sa va amintiti ca azi e 9 martie si sa mergeti la subiectul Mayei, sa fim alaturi de Rita si sotul ei macar cu gandul.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



La mai multe lunite pentru:

Andrei de Teodoran
Briana Maria de Annitha_cl
Daria Anamaria de Dony74
Robert de Crishtina
Robert Stefan de Alehiam
Paula Maria de Navicula


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Bee, sanatate multa copiilor.
Melania , drum bun si Tudor sa socializeze frumos la capitala.
Greyeras, ma bucur ca Aduta e mai bine. O pupam si sa se refaca complet. Iti doresc sanatate multa si tie. Sa fiti bine la controale maine.
Betty, ma bucur ca Mario e relativ bine, sa-si faca efectul tratamentul si sa fie sanatos.
Sabina , pupam mamica ingrijorata , eu zic sa nu-ti faci asa procese de constiinta ,putea fi si varianta ca Sofia sa nu i-a nici o viroza si sa o transmita ... Oricum, Sofia trebuie sa faca ce ii place si e ok pentru varsta ei, iar papanas Gheo e aiurea ca a luat viroza... Sanatate multa.








mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ooof, Bee, pup o mamica incercata greu. Poate nu face bronsiolita. Asta e si spaima mea, si intr-adevar, daca pana maine nu vad imbunatatiri spectaculoase, o chem pe dr acasa.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sim, aseara tarziu, dupa ce am postat ultimul mesaj, mi-am dat seama ca tu n-ai scris deloc ieri. Am sperat ca Stefan e bine si ca absenta ta s-a datorat unui program special de 8 martie, nu vreunor probleme cu el. Ce a zis pediatra ?
Rox, interesant ce spui despre criza separarii, n-am stiut ca exista asa ceva. Am o gramada de carti ( clasice sau in format electronic ) despre bebelusi si copilasi, dar uite ca nu mai reusesc sa le citesc. Am ramas cu ce am citit in sarcina...
Betty, ma bucur ca Mario nu a facut febra. Sanatate multa !

Scuze, mai am de scris, dar s-a trezit printesa si trebuie sa-i acord toata atentia.
Bee o mamica foarte obosita si nedormita...

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Luy, nici eu nu citesc nimic, am citit la Alex si vorbesc din amintiri. La ea m-am stresat putin ca plecam la job - ca si acum dealtfel - exact la varsta constientizarii separarii.

Sabina, multa sanatate lui Gheo. Inteleg ca esti necajita, offf. Eu as chema-o oricum pe Culcer sa il vada. Cat despre chefuiala, am iesit la un restaurant la masa, masa a fost super, dar distractia se datoreaza companiei placute.

Bee, si sanatate puilor.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Roxana, ma bucur ca ati avut o seara placuta si copiii au fost pe maini bune cu ai tai.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Un calduros "La multi ani!" tuturor sarbatoritilor de azi.

Luy esti fenomenala.

Sabina nu te mai inviovatii...putea sa fie la scoala si ce puteai sa o ti acasa...purtatoare e si mai tarziu...eu as trimite o la gradi in continuare...odata si odata tot trebuie sa-si formeze anticorpii bb...stiu e usor cu teoria,dar iti dai seama ca cunosc situatia.

Nana nu lasa piciorul sa puroieze...nu am inteles sigur ce ai ,dar trebuie sa iei niste masuri.


Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Rox ai dreptate cu criza separari...la noi e mai mult crizata la persoanele straine sau chiar si la sot cand il aud o data pe zi(innainte de culcarica)...intr-adevar e ffffmare difderenta intre frati

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

yupiiiiiiiiiiiiii sunt o mamica tare fericita, azi Cristi m-a strigat
mama, nu glumesc, eram cu spatele la el si trebaluiam prin bucatarie, el se juca in scaunelul de masa, l-am simtit la un moment dat mai nervos dar nu l-am luat in seama, a marait un pic, eu numic s-a facut liniste, eu treaba....la un moment dat aud ma-ma, ma intorc imi zambeste intinde manuta si zice iar mama, mi-au dat lacrimile.....s-a facut baiatul meu mare.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput