Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (103)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Rox daca ii fac program zice ca se simte ingradit!!!!!
EEE, asta e1 Auzi inca o intrebare si te las: de la cat ii dai iaurt lui Andrei?

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Eu n-am culcat bubulinul . Am dormit amandoi de la 5 la 7 si acum e fresh. Eu nu, ultimele 2 nopti le-am dormit cu el si l-am pazit.

Maria, felicitari pt al doilea dintisor.

Cristina (Greyeras), si ce daca sunteti parinti tineri? Va sta bine.

Andreea11, pe borcanele Nestle pt 4 luni am vazut ca au agent de ingrosare guma arruba . Brenac beau si eu, mi se pare OK. De fapt, din punctul meu de vedere, clasamentul pt lapte (3,5%) ar fi asa: Milli, Brenac si Zuzu. Nu o sa folosesc doar o gama de lactate. Laptele din care voi face branza va fi unul din cele 3, iaurtul va fi Tnuva sau Milli, unt Dorna bio.

Betty, inca nu stiu de la ce e febra. Nas, gat, urechi sunt OK, il suspecteaza de infectie urinara, dar abia maine e gata urocultura.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Andreea Ehhh cum asta este??? Alo nu te resemna...ce este asta? Ma gandesc ca daca reactioneaza asa atunci are ceva de ascuns. Ar trebui sa se bucure, ca iti gaseti timp sa iti petreci cu el, mai ales ca ai un bebe de crescut

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

quote:
Originally posted by prisi
am culcat si eu bubulina, am intrat sa va salut si ma duc sa ma ocup de tati , sa nu se simta neglijat



Ei uite asta atitudine pozitiva si fara tigai!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze



pai a fost de ajuns sa-mi zica o singura data ca se simte neglijat si era la vreo luna dupa nastere, mi-a zis frumos, ca stie ca sunt ocupata cu copilul, dar sa nu uit ca mai e si el pe aici, si am percutat imediat, ca macar acolo o vorba buna face bine la moral, acum nu mai e cazul ne dragalim mai intai in 3 apoi in 2

Andreea a stii ca sotul meu e super ocupat, chiar daca mai sta si pe acasa ca are program flexibil, vb mereu la telefon, asa ca in 6 luni a schimbat de 2 ori pampersul..., dar cand vreau sa plec, mai ales acum cand putem papa si altceva decat tzitzi , ii pregatesc tot inainte sa plec , sa nu caute si sa zica, ca nu a stiut... sambata am iesit cu fetele din parc la o pizza fara copii, si s-a descurat de minune, a papat Miru toate legumele si am stat 3 ore, doar are si fata nevoie de socializare nuuuuu? si eu as avea cu cine sa o las, ca soacra e pe pozitii, dar copilul are si tata


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Multumim tuturor pentru urarile de sanatate.

Gabitz, .
Nana, te inteleg tare bine la faza cu degetele, am fost si eu operata. .

Ma duc sa il pun la nani pe Stefan, revin.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Revin si io dupa ce facem baita!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

va las, poate mai intru mai tarziu

pupici

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Betty nu ma resemnez, de ascuns nu cred ca ascunde ceva. Nu iese f des, dar si acasa e ca si cum nu ar fi!

Voi stiti ca pt branzica tb lapte 3,5 ca mie mi-a zis dr de lapte 1,5.

Ma duc sa ii fac baita lui cris!
Vb!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

L-am adormit, dar am uitat ce vroiam sa spun

Bun venit noilor mamici.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Pinacolada spune-mi si mie care agentie ti s-a parut mai serioasa? Trebuie si eu sa ma apuc sa caut bona si mai ales ca tu ai studiat deja piata....

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput