Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (103)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Multumesc pt intelegere si pt pupici!
Ii voi da tigaile in cap sotului!
In privinta discutatului am mai incercat si m-am saturat parca vb cu peretii! Iar sa-l las pe Cris cu el nu prea imi vine! Cu bibe ii mai da, dar cu lingurita neam...
Pupici pt toate fetele dragi si intelegatoare

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Sim ce e in neregula cu borcanasele Nestle? nu am prins subiectul, ionsa am citit cap anterior ca at fi ceva in neregula cu ele!

Fetele voi produsele le dati de la o singura firma, de ex dc folositi lapte nan, dati numai produse nestle (cereale, borcanase) sau dc veti da lapte brenac dati si iaurtul, smantana din aceeasi gama??????


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Andreea sorry nu te pot ajuta cu iaurtul si altele..eu nu ii voi da pana nu face 7-8 luni.
Stiu in schimb ca o parte din borcanasele de mancare contin diverse substante....dar totusi nu cred ca ar fi nocive...stiu ei ce stiu...totusi eu am ales borcanasele de la hipp cu toate ca pe vremea cand mai primea completare ii dadeam Nan1, care este facut de nestle

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Andreea11, pai si daca nu ii da cu lingurita ce? Il lasi acolo cu cupilu si se descurca el pana la urma. Hai ca nu e imposibil. Al meu e vesnic ocupat si vine tarziu, dar cand vreau sa imi rezolv vreo treaba in weekend il las fara discutii cu amandoi si se descurca f bine cu ei, uite Teo poate confirma ca l-a vazut cum e cu copiii. Si presupunand ca o zi ii imbraca neasortat si nu mananca cum trebuie sau ce trebuie, nu se prabuseste lumea. Iar despre discutat, eu iti spun din propria mea experienta, ca ar mai fi ceva loc de discutii. Daca gandul tau e mereu la scosul copilului afara si cine si cum ii da sa manance, sigur nu prea mai e loc de ganduri si planuri de actiune pentru relatie. Dovada clara este ca ai simtit asta de cand ai nascut, de ce oare? Sa nu crezi ca ii iau apararea lui, in nici un caz, barbatii cauta multe pretexte sa se sustraga de la treburi insa totdeauna pe un fond subred. Data viitoare cand mai iese la biliard ii urezi o seara placuta, ii spui ca il invidiezi putin ca si tie iti e dor sa iesi, dar recuperati voi cu un program frumos in 2 sau in 3. Si a doua zi ii si faci programul.

Gata, nu mai insist ca ma luati toate, inclusiv Andreea, la tigait. Eu sunt pentru non-violenta.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Hai sa revenim la chestiile practice.

Andreea11, nu ii dau din aceeasi gama. Laptele e Nan, dar borcanelele Nestle nu ii plac, asa ca primeste predominant Hipp si uneori Humana. Iaurt cand Danone, cand Tnuva. Nu cred ca e important sa fie din aceeasi gama, nu sunt produse complementare. Iar despre Brenac nu am auzit nimic de rau, numai ca se strica mai usor.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:


RoxData viitoare cand mai iese la biliard ii urezi o seara placuta, ii spui ca il invidiezi putin ca si tie iti e dor sa iesi, dar recuperati voi cu un program frumos in 2 sau in 3. Si a doua zi ii si faci programul.
Ii fac programul?!
Adik plec eu sau petrecem noi o seara impreuna?

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by ANDREEA11


RoxData viitoare cand mai iese la biliard ii urezi o seara placuta, ii spui ca il invidiezi putin ca si tie iti e dor sa iesi, dar recuperati voi cu un program frumos in 2 sau in 3. Si a doua zi ii si faci programul.
Ii fac programul?!
Adik plec eu sau petrecem noi o seara impreuna?

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo



cum crezi tu ca e mai bine si cum ai chef. Mai bine sa ii faci program pe mai multe zile sa te asiguri ca nu mai iese singur.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna seara, chiar ca e buna pentru toata lumea

am culcat si eu bubulina, am intrat sa va salut si ma duc sa ma ocup de tati , sa nu se simta neglijat

Sim multa sanatate lui Stefan sa se faca repede bine



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by prisi
am culcat si eu bubulina, am intrat sa va salut si ma duc sa ma ocup de tati , sa nu se simta neglijat



Ei uite asta atitudine pozitiva si fara tigai!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Greyeras super pozele de la botez, ce parinti tinerei si ce dulceata

Maria felicitari si pt al doilea dintisor

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput