Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (103)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor sunteti niste dulcele.

Melaniatud si eu mam maritat in 2004 dar in perioada aia nu gaseam nimic sa imi placa asa ca m-am hotarat sa imi fac ceva mai nonconformist

Gabitz78 am zis si a 2-ua oara

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Greyeras, eu zic ca esti tanara. Ce inseamna prea?

Danielle, pai sa stii ca nu ii merge bonei cu Alex. Alex critica mereu, o cearta si nu prea o asculta.

Erina, stai asa, de ce la saten porti numai rosu si auriu si nu mai stiu ce ai zis? Eu tocmai am multe chestii pe roz si pe alb, luate recent, care ar da bine cu satenul. Maro-urile mergeau si cu roscatul meu.

Yaia, nu stiu ce sa zic cu eritemul, poate sunt ceva medicamente, dar poate fi doar de la scutec, nu neaparat ceva mancat.

Betty, ti-a zis ca deja poti sa ii dai papa ca a noastra? Asta insemnand ce anume? Parca de pe la 8 luni se mai diversificau felurile.

Celia multumim ca te gandesti mereu la noi.

Andreea11, se mai intampla, si e o placa destul de des intalnita asta cu oboseala, atunci cand nu au chef de ceva. Probabil ca e ceva ce scartaie daca simti asa, dar depinde de voi sa o reparati. Fetele zic sa dai cu tigaia, eu zic sa stati putin de vorba si sa ii spui ce te deranjeaza si ce astepti de la el, si sa vezi si ce anume il face sa afirme ca esti rea. Probabil e un nimic amplificat de alte nimicuri de zi cu zi si lipsa de comunicare. Daaaar discutie, nu cearta, daa?





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

betty - saptamana viitoare vin!


http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

betty ma crezi ca nu m-am hotarat ce-i dau? mai aman cred pana vineri, ca febr a avut doar 29 de zile
Yaia, daca bubitele sunt doar la popo, atunci probabil ca e de la scutec.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, ce ati facut cu gradi? Nu stiu, poate ai postat si am scapat eu.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

va merge 3 zile, da tot la banii aia....e de inteles, si in fond, daca ne anunta profa ca intr-o zi nu poate s-o ia la lectie o ducem la gradi . dar e semiracita, sunt foc de suparata. In fata mea o bunica a luat un baietel racit cobza. de ce nu l-au tinut acasa??? il lua la 12.30...deci....mi-am inghitit reprosul, dar n-ar fi trebuit.
Ooooof.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Sabina , sanatate Sofiei , sa nu avanseze raceala...Reprosul trebuia dat pentru viitor sa-si tina acasa copiii bolnaviori...
Bine ca ati rezolvat cu gradi, desi...ca banuti...dar asta e...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, bine si asa atunci, nu ai de ales. Imi pare rau ca e racita, multa sanatate. Si care era scuza ca era doar 12.30? Ce, la program scurt trebuie sa vina bolnavi?



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by ANDREEA11

Buna!
Fetelor stiti ceva negativ despre produsele Brenac? As vrea sa ii fac branzica din lapte Brenac.
In rest m-am enervat super tare pe sotul meu. De fiecare data cand ii zic sa vina cu noi in parc (noi = eu si Cris),zice ca e prea obosit si ca ar vrea sa se odihneasca. Acum l-a sunat nasu si l-a invitat la biliard, si cine a sarit in cizme? EL. Nu mai era obosit, nu mai era plictisit. Am impresia ca ceva scartie intre noi si chiar nu mai am nervi necesari sa mai incerc sa mai schimb ceva. Mereu imi repropseaza ca sunt rea ca m-am schimbat de la nastere, chiar m-am suparat. Sunt un car de nervi!!!!!!!!!!!!!


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo



te inteleg !!!



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu, vroiam sa spun ca daca il ia bunica/bona la 12.30...sigur are cu cine sta acasa...parintii care sunt la job pana tarziu si n-au bunici disponibili iau copilul la ora 6.....
dar mi-am inghiti reprosul ca sa nu fac atmosfera, plus ca cine stie cum e situatia lor, n0am vrut sa dau cu bata in balta. dar data viitoare nu ma mai abtin



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput