Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (103)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Nana, va pupam parinti puternici si curajosi , va dorim sa reusiti sa depasiti momentele actuale si Andrei sa aiba pofta , ii dorim lui Andrei sa –i treaca toate problemele , sa pape bine si voua multa putere.
Refacere rapida dupa operatia ta...offf prin cate treci...
Yaia, sanatate multa, ma bucur ca Tudor e mai bine si mergeti la dans.
Danyelle, bine ai venit !
Diwana, multa sanatate papanasului Rares si tie multa rabdare.Felicitari pentru .
Roxana, sanatate lui Alex si lui Andrei sa-i treaca starea morocanoasa, tie multa rabdare cu cei doi micuti...
Roxali, sa va traiasca mica crestina .
Ank, felicitari pentru Raul.
Betty, multumim. Frumoasa rochia , dar si purtatoare nu se putea altfel....
Ramonaiani, felicitari ca ai terminat cu zugraveala...
Maria, felicitari pentru Teuta.
Simona , sanatate multa.
Sabina , frumoasa tunsoare , felicitari ,te prinde.
Erina , multumim de vestile bune ,bine ca te-ai linistit mamica ingrijorata. Daria sa creasca mare si sanatoasa.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Buna!
Fetelor stiti ceva negativ despre produsele Brenac? As vrea sa ii fac branzica din lapte Brenac.
In rest m-am enervat super tare pe sotul meu. De fiecare data cand ii zic sa vina cu noi in parc (noi = eu si Cris),zice ca e prea obosit si ca ar vrea sa se odihneasca. Acum l-a sunat nasu si l-a invitat la biliard, si cine a sarit in cizme? EL. Nu mai era obosit, nu mai era plictisit. Am impresia ca ceva scartie intre noi si chiar nu mai am nervi necesari sa mai incerc sa mai schimb ceva. Mereu imi repropseaza ca sunt rea ca m-am schimbat de la nastere, chiar m-am suparat. Sunt un car de nervi!!!!!!!!!!!!!


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

quote:
Originally posted by melaniatud

Celia - m-am pierdut in minunatii ochi albastri ai Andreei
Ingeras...dragalas...albastrasi



Melania , multumim. Ati petrecut astazi ziua papanasului Tudor?


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

andreea11 - of...stii vorba aia: toti barbatii sunt porci!trimit o tigaie????incearca sa vb cu el, daca se poate..daca nu...descarca-te prin plans, iesi si tu si lasa-i copilul.nu te mai necaji, ca te simte cris si nu e bine!ia un de la mine.
betty - nu zi de 2 ori...

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by ANDREEA11

Buna!
Fetelor stiti ceva negativ despre produsele Brenac? As vrea sa ii fac branzica din lapte Brenac.
In rest m-am enervat super tare pe sotul meu. De fiecare data cand ii zic sa vina cu noi in parc (noi = eu si Cris),zice ca e prea obosit si ca ar vrea sa se odihneasca. Acum l-a sunat nasu si l-a invitat la biliard, si cine a sarit in cizme? EL. Nu mai era obosit, nu mai era plictisit. Am impresia ca ceva scartie intre noi si chiar nu mai am nervi necesari sa mai incerc sa mai schimb ceva. Mereu imi repropseaza ca sunt rea ca m-am schimbat de la nastere, chiar m-am suparat. Sunt un car de nervi!!!!!!!!!!!!!


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo



eu i-as lasa copilul pe cap si as iesi cu o prietena....ca doar trebuie sa ma destind si eu...
de fapt i-as rupe gatul

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

danyelle005

quote:
pe Amalia am nascut-o pe 10 oct 2007, pe cale naturala. aveam 40 de sapt si dr. s-a hot sa-mi provoace nasterea. pot sa spun ca am avut un travaliu f. lung-10 ore si f. greu, dar cand a iesit Amalia nici nu am simtit, oricum a meritat toata durerea atunci cand am vazut-o prima data. am trait cel mai minunat sentiment din viata mea.
la nastere Ami a avut 3.150kg si 50cm. acum are 4 luni si 3 sapt si are 7.6kg.e o dulceata; eu si sotul meu suntem topiti dupa ea.





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

quote:
Originally posted by ANDREEA11

Buna!
Fetelor stiti ceva negativ despre produsele Brenac? As vrea sa ii fac branzica din lapte Brenac.
In rest m-am enervat super tare pe sotul meu. De fiecare data cand ii zic sa vina cu noi in parc (noi = eu si Cris),zice ca e prea obosit si ca ar vrea sa se odihneasca. Acum l-a sunat nasu si l-a invitat la biliard, si cine a sarit in cizme? EL. Nu mai era obosit, nu mai era plictisit. Am impresia ca ceva scartie intre noi si chiar nu mai am nervi necesari sa mai incerc sa mai schimb ceva. Mereu imi repropseaza ca sunt rea ca m-am schimbat de la nastere, chiar m-am suparat. Sunt un car de nervi!!!!!!!!!!!!!


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo



Off andreea... mamica necajita....
Incearca sa vorbesti cu el, dar fara sa te enervezi, nu-i face bine lu i gogo.

Despre Brenac nu am auzit nimic naspa.(nici de bine)

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Cica branzica nu se face cu lapte uht, asta e tot ce stiu. Cat despre sot, zic si eu ca Batty, iesi cu o prietena si lasa-l pe bebe cu el.
o tigaie dedicatie si de la mine



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

sabina - nu stiam chestia cu laptele...eu lui stef ii faceam branzica cu dorna...

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput