Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (25)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Ank, ce fel de lapte iti trebuie tie exact, ca nu am intles?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:



Am revenit si noi din plimbare ... da' bate un vant si e frig!!! Deh, doar e baba mea, afurisita ca mine .

Cine mai stie de simonicutza? S-a intors din Italia?

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Petro, si eu ma intrebam zilele astea pe unde-o fi...
Si ma mai mir si unde este Gaby din Elvetia, ca petreceam ultimele zile de gravida impreuna pe forum, a scris apoi din spital, si apoi a disparut :-((



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Cand avea Jasmina cam un an, era in scaunul de masa, cu mancarea in fata, eu am trebuit urgent sa merg la wc, cand m-am intors era cu nasul in farfurie, adormita...





AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Adina, Bb, si mie mi se pare devreme pt dintisori... poate ca asa e, doar se pregateste gingia

BB, nu mi-ai raspuns. Ce carut ati luat pana la urma? Eu am deja doua si sunt usoare amandoua, nu stiu daca neaparat sunt carucioare sport, dar au echipamentul de vara (de fapt scaunul pt +6 luni. Lucas nu mai incape in landou, asa ca l-am scos), adica un scaun separat pe care inca nu l=am montat. Apar in pozele noastre...

Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Jasmin, ce bine arati si tu!!! Numai eu am ramas grasa si urata...

De Lucas ce sa zic, e un dulce, mi se pare si ca e mare!!! Chiar nu mai incapre deloc in landou? Asa mic e landoul sau asa mare Lucas? Cat de lung e? Ca si noi nu stim ce sa facem cand nu va mai incapea...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

fetelor , ma pregatesc de diversificare si-mi trebuie scaunele... si ce sa cumpar... Imi place scaunul asta http://www.inglesina.ro/zuma.htm , dar imi surade si leaganul http://reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/leagan-electronic-vise-frumoase-smart-swings-p-402.html daca l-as putea folosi si pt.masa. As vrea o parere...

mersi frumos




PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

jasmin foarte frumoase poze, lucas e un dulce!! foarte fain si caruciorul!!! eu am luat unul de la bertoni, nu e nici sport-spor nici mare tip landou. poate reusesc si ii fac acuma o poza mai clara!!
pussi, 100% pt scaun de masa!!!


.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

ref. la dintisorii....acum o sapt.cand am fost la dr.mi-a zis ca Iustin are gingiile strepezite...ce inseamna asta,ca se pregatesc dintisorii sa iasa?
azi mi-a prins mana , a dus-o spre gurita si a inceput sa roada,sa o molfaie....acum nu-i mai ajung manutzele lui....a trecut la ale mele;
i-am dat un inel gingival dar e prea gros,o sa-i cumpar altul mai subtire;


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pana apuc sa fac o poza, l-am gasit pe net... al meu e pe portocaliu, crem (auriu) si rosu.
http://www.littlebaby.ro/caruturi/daytona/prod_861.html





.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput