Piticodromul de Sept - Oct 2005 (201)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Noi inca de anul trecut i-am schimbat scaunul, cand am fost plecati in Italia, i-am luat Bebe Confort Trianos Safe Side.
Oare gresesc ducand-o la gradinita 2 zile pe saptamana (de la 9 la 13)? E obisnuita, ii place, doar ca mie nu-mi place gradi asta si din toamna va merge la alta. Mi-ar trebui un club, dar nici acolo nu as vrea, ca schimba prietenele si as vrea sa aiba acelasi mediu.....sunt in dubii maaari.
Kid bine ca ai gasit staniolul si te-ai linistit


Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Ruxandra, si la noi e la fel...pana acum ceva vreme a fost un ingeras, ei de cateva saptamani e pus numai pe boacane...
Simona, nasoala intamplare....bine ca sunteti ok...am patit si noi asa cu Lilou, o apucase pe sora-mea criza ca a inghitit o capsula de Karvol...nu va zic ce efecte are minunea aia, eu l-am banat!nu am ajuns la spital, ca dupa o ancheta demna de un mare detectiv am dedus ca nu a inchitit fata nimic!
catush, multa sanatate!
codrutza, pai daca o duci 2 zile pe sapt la gradi asta e ca un club, ca banuiesc ca se vanzolesc copii pe acolo, mai sunt bolnavi, mai nu vin, nu e ca si cum ar sta non stop cu aceiasi colegi...zic eu...te cred ca te gandesti ca o sa sufere la toamna, dar e important si acum sa aiba astfel de activitati, mai ales daca ii place...

deci Miflore, Tonnia, nu voi erati cu ortopedul? nu ma puneti sa caut din urma, va rooog...

Jadi, sa te faci bine repede...

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Ba da, mie imi place dr Jianu, numai ca nu mai stiu unde e in privat, ca nu mai e la Medsana. Si mai e unul cu B, iar l-am uitat, din Budimex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Tonnia, daaaaaaaaa, ce ma ungi pe suflet! Asa e, Ana are ochii verzi aurii, multa lume i-a remarcat.
Bianca, scuze, am citit postul tau si-am uitat sa-ti raspund. Eu am fost cu Ana la Dr. Fodor in Medicover Victoriei si apoi la Dr. Jianu Mihai care-i la Policlinica Dorobanti si la Medlife, in complexul comercial Cotroceni.
Parerile au fost relativ opuse.



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Hmm, eu am scris Medlife si Tonnia Medsana....am gresit eu ca doctorul e acelasi. Sa-nteleg ca nu mai e la Medsana?
Tonnia, te referi la Doctor Burnei din Budimex, nu?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Cred ca e vorba de medsana, aia e in cotroceni.

Mihaela, si eu am uitat sa-ti zic ca habar nu am de gradi aia particulara de pe stradutele din spate. Dar eu sigur il voi da pe matei aproape de casa noastra, nu cred ca rezista psihic nici el si nici ai mei sa fie in apusului

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

M-am intristat putin cand am citit la bloguri ca a noastra colega de listuta,mama Galushtii,Olguta,e nevoita sa infrunte o incercare neplacuta.Poate o incurajati si voi acolo la blogul ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Hai ca am facut o varza, da, de Jianu ziceam, era la Medicover odata si s-a mutat. Am scris aiurea. deci e la Medlife in complexul Cotroceni, habar nu aveam.
Si da, nr.2 e Burnei.
tie ce ti-a zis, miflore, Jianu? Ti-a placut de el?

Ma duc sa citesc despre Olguta. Multumim, Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Merci Miflore, Tonnia! am dat info mai departe!

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

miflore si catush poze

mai bine nu pot:))

mihaela si Dennis 20.09.2005
www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl" target="_blank">dennis

Dennis-puiu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9" target="_blank">simleu silvaniei

Mergi la inceput