Colectia de toamna-iarna 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Ripley ,LA MULTI ANI!!Multa sanatate si fericire iti doresc !!!
Maria_alexia,nastere usoara ,ce putintel mai ai ..
Lavi ,ma omori cu planurile de vacanta ,eu caresufar ca un caine ...,asta-mi mai lipseste sa vad:).
Sotul ar putea sa-si ia concediu prin mai dar nu-i destul de cald sa mergem la mare ,as fi vrut mai mult pentru pitic ,sa fim impreuna ,toti trei.
Madau ,nu mai zici nimic ??Ce mai faceti ,cum iti mai e???

Azi am fost din nou la dr homeopat,ne-a dat inca un tratament de imunitate ,constipatie si chiar pentru coborarea definitiva a testicolelor ,mi-a zis din nou sa apelez cu incredere pentru orice fel de problema ca remedii exista ,in afara de granule ne-a mai dat tinctura de propolis care zice ca-i foarte buna pentru faringite ,rinofaringite ,bronsite si chiar enterocolite ,cam att ,nu va mai stresez cu ale mele ..

Cat mai dorm copilasii vostri la prinz ??Al meu doarme cite 3 ore si ceva iar noaptea de la 23:00 la 9:30-10:00 ,mi se pare cam mult .

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Madutza, pai doarme bine, copilasii de varsta lor trebuie sa doarma in jur de 11-15 ore, asa ca e ok.
rachie doarme la prinz de la ora 13,13:30 - 15, 15:30 si seara de pe la ora 22, 22:30 - 8 am. la prinz ar dormi ea mai mult dar nu o las.


Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

cu poll-ul, uitasem; am fost intotdeauna o persoana matinala, deci nu ma deranjeaza pitica, mai ales ca in we se trezeste pe la ora 8-9.
daca stau bine sa ma gandesc, in afara de timpul meu cu george, nu-mi lipseste nimic ( adica nu mai avem timp, ca pe "vremuri" sa vorbim, sa ne facem planuri, acum totul este telegrafic, prin telefoane, si se rezuma la strictul necesar fiindca sintem invadati de rachie, daca am eu treaba sta el cu ea si invers, si daca sintem amindoi cu ea ii acordam atentie numai ei). dar este bine, nu ma pot plange si in plus, ce-o sa fac la pensie, o sa am timp berechet!9 de citit, calatorit, etc.)

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Ripley, la multi ani, sa ai o primavara frumoasa, multe momente minunate alaturi de cei dragi si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Ripley La multi ani! sa fii sanatoasa s ferecita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Madutza in mai la mare puteti merge in Insulele Canare, exista un subiect pe forum pe tema asta. Sau in Egipt, sudul Turciei, samd.

Ina sanatate multa, la atata nesomn raceala iti mai trebua saraca de tine!

catutza pana la urma agentia aia de la care ti-am trimis link mi-a bagat preturi mai mari decat era pe site, total 847 euro apartament pt noi, pe 8 nopti. Mi-a pus micul dejun in plus samd.
Alta agentie mi-a raspuns ca hotelul Selena a vandut toate locurile si nu mai e nimic disponibil. Asa ca am scris la hotel care mi-au raspuns:
"We work with touragency cutare .This is bulgarian agency, but they work with russian tourists."
Ceea ce cred ca renunt, nu am chef sa-mi petrec vacanta intr-un hotel plin de rusi care sunt cunoscuti printr-un anumit gen de maniere. Adica lipsa lor

noki daca au scumpit turcii de ce nu mergeti in Zakinthos?
Exista si hoteluri si private accomodation - apartamente, samd, unele destul de dragute. Am studiat nitel problema. Se poate ajunge cu masina cu ferry dar sunt vreo 13-1400 km, trebuie dormit o noapte pe undeva pe parcurs. Daca stai vreo 10 zile acolo, merita. Sau cu avionul daca iti iei sejur din Ro si deci charter. Sunt si plaje faine, cu nisip si locuri frumoase de vazut.
Uf! M-ar tenta si pe mine dar avem 9 zile in total (de sambata pana duminica urm. pt mare si e cam mult 4 zile pe drum. Iar bani de avion 4 persoane nu avem pt ca punem la socoteala si Barcelona si Slovenia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

lavi m-ai omorat cu planurile tale. Ia mai zi de Zakynthos ca ma bate un gand

Asta ca tot nu-mi iau casa, ca deh, daca doar eu caut, nu am timp si ma cam lasa avantul, cred ca o voi lasa balta un timp.

Fetelor, am si eu o problema (nu radeti, dar e cam aiurea): curentez! De cateva luni daca ma apropii de cineva sar scantei Sa nu credeti ca port porcarii de plastic, oare ce pot face? Ca m-am saturat de senzatia neplacuta pe care ti-o da, sau oare am energii nebanuite

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Ripley, Sa fii sanatoasa si fericita!

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

feli pune mana pe un calorifer sa te descarci!
Eu acum studiez www.greeka.com Uita-te si tu.
Este o plaja, nu mai stiu cum ii zice, in zona de sud a insulei; de nisip si misto si cu cazari prin apropiere dar nu f aglomerat.

Daca nu ajungem in Zakinthos, poate in Corfu...
Acum ma gandesc la diverse variante: de exemplu sa plecam vineri seara, sa dormim o noapte in Bulgaria iar la intoarcere o noapte in zona Salonic. Ideea e sa cauti, ca variante exista
uite aici un subiect pe softpedia despre zakynthos:
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=263606

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Lavi pun mana si in scurt timp ma incarc la loc dar de la ce se face???

Multam de site ii dau "domnului" sa-l studieze ca e mai meticulos ca mine.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput