Colectia de toamna-iarna 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

eu nu am inteles TANIA ce ai patit. si zau ca-s cu suflet si io, dar cam fara neuroni .

i n continuare ma lupt cu kk lui Vladut. i-am pus supozitor si astept sa faca dar niciun semn, decat ca zice ca-l doare funduletul.

Joy de Vlad Andrei (1 decembrie 2005) & Alex Gabriel (19 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

wow, ina, intr-adevar, o veste senzationala!!!! ma bucur din tot sufletul!
maria, nastere usoara!
tania, imi pare rau daca aveti probleme. ma gandesc la voi. numai bine.
am si eu o veste buna, am scapat de pampersi! bine, mai putin la nani si afara, deocamdata!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Anda ,acum am citit din urma si-am vazut ca e Nic bolnavior ,cind isi revine vorbim cum ne intilnim si unde .Sanatate multa
Joy si noi avem probleme cu constipatie ,ii dau niste chestii homeopate dar nu dau rezultate ,doar Lactuloza merge la noi dar nu-i pot da mereu

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Madutza stiu ca tu erai sefa aerosolilor. Asa ca as vrea sa e intreb in ce situatii ati facut voi aerosoli, adica laringite, bronsiolite sau rosu in gat, daca tusea cand i-ai facut si cum era tusea. Ati facut vreodata aerosoli u adrenalina? Daca da cum a reactional orlando la substanta. Noi acum suntem in plin proces de aerosoli cu adrenalina. E naspa rau. In primul rand ca tuseste uscat de cand ii fac facand un vizibli efort sa respire. Inainte de aerosoli tusea productiv. In al doilea rand in timpul in care ii face tuseste rau. In al treilea rand ii da o stare de agitatie si marailala, apoi de la agitat incepe sa tuseasca si apoi se sufoca. Eu am propus aerosoli cu ceva mucolitic, nu stiu dar nu m-a auzit nimeni. Si nu in ultimul rand de unde ai luat aparatul si cat costa.
Mercic anticipat pentru raspunsuri.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Mesaj de la Maria

Alexandra s-a nascut azi la 10:25, are 3 kg si de-abia asteptam s-o cunoastem mai bine. Iar eu sper sa-mi revin cat mai curand dupa cezariana.



Felicitari Maria
Sa fie sanatoasa micuta Alexandra, iar tie refacere rapida!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

SMS de la Maria: "Avem o fetita! Alexandra s-a nascut azi la 10.25, are 3kg si de-abia asteptam s-o cunoastem mai bine. Iar eu sper sa-mi revin cat mai curand dupa cezariana.

Felicitari!!! Sa va traiasca si sa fie sanatoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Felicitari, Maria!!! Sa va traiasca micuta Alexandra si sa fie sanatoase! Tie refacere rapida iti dorim si laptic din belsug!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Bravo, Maria! Asta da operativitate! Sa va traiasca mica printesa!
Abia astept relatarile despre intalnirea dintre fratiori!!!!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

Tania, in cazul in care retragerea de pe forum se datoreaza sau la ea a contribuit lipsa de reactie a noastra la problema baietelului lovit de masina, eu imi cer scuze.
Nu e vorba ca am citit si mi-am intors perna de la scaun pe partea cealalta, dar eu nu stiu nici macar unde e spitalul bagtazar de care spui. in mod cert nu cunosc pe nimeni acolo. si ai zis la un moment dat ca e mama lui cu el, daca era copilul transportat singur, saream sa ajut cumva, doar n-o sa stea singur acolo fara sa se intereseze nimeni de el, dar cu altceva nu am cum sa ajut. nu stiu, repet, niciun medic acolo sa fac un lobby sa se preocupe mai mult.
spune tu cu ce altceva sa ajutam si ne repliem.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

maria, felicitari! sa-ti traiasca copiii!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput