Colectia de toamna-iarna 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

"PATONDO!" = noapte buna!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Cica la Nati catre ta-su: "'aide me'gem a bunica. Ia geaca! Ai b'ugi!"

Sanatate multa lui Nichita!

Vad ca Nati de dimineata nu are decat 37 cu ceva. A dormit toata noaptea. In schimb muci la greu. Sper sa fim totusi pe drumul cel bun cu febra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

quote:
Originally posted by anda77

"PATONDO!" = noapte buna!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"





alta varianta = "tatabuna"


lavi sanatate multa lui nati!

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani mamici si domnisoare de colectie!

anda, din pacate eu nu ma pot baga la actiunea initiata de tine. Niste haine si jucarii am, dar le voi da, tot de Paste, unei vecine care e necajita rau (sta impreuna cu soacra si cumnatii care au si ei 2 copii, ea nu a lucrat - e de la casa de copii si nu are mai mult de 18-19 ani, sotul nu lucreaza), deci tot actiune umanitara s-ar zice ca fac si eu. Cu banii stau rau de tot. Am vazut pozele si mi se rupe sufletul cand vad atatia copii necajiti. Am plans la pozele cu copilasii aia mici, care erau incaltati doar cu niste sosete din lana, si alea roase de atata purtat. Va admir pt gestul pe care il faceti, sa va dea D-zeu sanatate si putere sa mai organizati astfel de actiuni.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

anda ti-am trimis mesjul din seara cu anuntul. dc nu il gasesti iti mai trimit unul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

negara


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

anda gasisi mesajul au ba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

al meu macelareste o bucata de branza cu furculita. intrebare: e bine sa manance la varsta lor branza de oaie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La multi ani mamici!!!!!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

La multi ani tuturor mamicilor! Sa fiti iubite!

Noi l-am petrecut pe tati pana la taxi, ca azi a decolat pana in Anglia. Asa ca tinem ziua mamei intre noi trei...

Foarte frumos panoul, eu desi sunt destul de prezenta pe aici nu am bagat poza, pentru ca nu am mai facut de multe luni. As putea face una astazi, dar nu cred ca se mai pune, ca stric munca fetelor. Poate data viitoare. Pentru cine vrea sa-l mai vada pe Bogdan (si pe Stefania) am sa incerc sa bag doua-trei poze in contul comun.

Anda, pentru actiunea ta, am sa strang si eu printre picaturi cate ceva de la noi, insa nu iti pot spune ce si cand dau, pentru ca nu stiu cum ma organizez. Ceva cu siguranta va pleca si de la noi, in timp util.

Din pacate mai multe nu va pot spune, sunt terminata din cauza lipsei timpului, trag tare de tot la serviciu, acasa la fel... cu somnul sunt pe pierdere.

Va pup pe toate. Pe curand!

Mergi la inceput