Colectia de toamna-iarna 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

in ce sens e spirala?

acum serios:
am downloadat cuminte panoul si pac surpriza: prea multi biti, nu puteti vedea. ete fleosc, nu m-am dat batuta, l-am editat si l-am vazut pe bucati:) partea proasta e ca mi-au obosit ochii si n-am vazut efectul de ansamblu care banuiesc ca ala face toti banii, partea buna este ca nu ma pot plange ca e panoul cu pozele prea mici, cum ziceti voi, io am vazut cate o fatza si jumatate enooooormeee.

nokiiii, pai breee, cu de-astea umbli? unde s-a zis ca e voie cu ditamai poze nud? pai asa trimiteam si io trupul sculptural al lui fiu-meu de va luam ochii de nu va vedeati

am ridicat pachet de la madau. foarte prolifica intalnirea mai ales ca am facut si un biznis impreuna asa, repede, pe genunchi, s-a ivit ocazia atunci
cine urmeaza? adica cine vrea sa urmeze la colectare?

nichita are enteroviroza, febra, muci in pampers, nasol. l-a bagat pediatru pe sumetrolim imediat. iar fac de paza in noaptea asta ca e rau cu temperatura.

am vazut poze de copii de mamici care n-au mai intrat de mult.deci se citeste mult. fetelor, mai scrieti ceva, nu mai stim nimic de unii copii, ce mai fac, ce mai dreg etc.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

m-a frapat ceva: bianca de catutza seamana perfect cu maya de monet care nu e pe panou dar zic sigur ca seamana zici ca-s surori.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Anda , unde ai vazut poze cu Maya ca sa vad si eu "sora" Biancai mele

Noki , am trimis amandoua poze din baie se vede ca sunt nascute in aceeasi zi

Multumesc pentru raspunsurile cu lapte, eu tot cred ca e prea mult pentru 2 saptamani, dar asta e merge pe mana doctorului.






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Super panoul!
Nu m-am putut abtine si am dat o raita si pe la panourile din urma, chiar ca e interesant de vazut cum au crescut cu totii

Anda, ia-ti si tu un view/er de imagini mai cumsecade, e pacat sa pierzi asa efect. Recomand www.irfanview.com/" target="_blank">Irfanview, e freeware si fff rapid, eu sunt dependenta de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

La multi ani mame si fiice!Sa va aduca primavara asta tot ce-ati rugat fierbinte sa vi se-ntimple si inca nu s-a-ntimplat.Ce-i bine sa vina in valuri iar raul sa plece in lume.Sa dea norocul peste voi cu caru si da dea dupa voi cu poshete(de firma)pline cu bani fara numar,fara numar.Sa va iubeasca omu' cum nici habar n-are ca poate.Sa va tie Domnu' (si-al vostru si al' de sus)numa-n puf sau in vitrina.Pup!

Panoul...superb.Multumim! Copiii...extraordinari!

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

foarte frumos panoul. ce cadou frumos ne-ati facut!

mai bine ca Leea nu pot sa va urez de ziua mamei.
pupici multi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

ACTIUNE UMANITARA DE PASTE PENTRU COPIII DE LA VALEA PLOPULUI:

ANDA: sac jucarii, punga hainute, 100 roni check
MADAU: punga hainute, punga jucarii, 200 roni check
MIRI: sac haine si jucarii
BUBAMARA: hainute, jucarii, 100 ron
MADUTZA: hainute, jucarii, 100 ron
TANIA_Z: hainute, jucarii - de rezolvat problema logistica sibiu-bucuresti
CORAP: hainute, jucarii, lapte praf
NOKI: hainute, jucarii
MIHAELUTZA: hainute, jucarii, bani
ADDYA: hainutze si jucarii
MEEMS: 40usd
CAMELIA DANIELA: hainute si jucarii - de rezolvat problema logistica
MELKU: hainute si jucarii si ia pachetul cameliei in drum spre/de la buzau
ROXISIALEXIA: hainute si jucarii. o anunta pe Tania cand ajunge masina la Sibiu sa ia pachetul ei.
RIPLEY: jucarii si bani- prin curier
LAVI: jucarii si bani

va rog sa-mi spuneti daca am uitat pe cineva. cine e gata saptamana viitoare sa vin sa ridic?

www.provita.ro


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

eu. emoticon cu 2 deshte in sus
am niste incaltari frumoase de zuz de spalat ca alfel eram gata mai devreme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

miri, trimite-mi, te rog, adresa si nr. mobil la andreea.tudor@gmail.com


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

www.youtube.com/watch?v=cvD4NZJ-kh4&feature=related" target="_blank">LA MULTI ANI

anda, sanatate multa lui nichita!

Ma uitam la panou si o intreb pe alexia unde e sarah si mi-a aratat foarte corect unde este

Un weekend frumos doamnelor!

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput