Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (23)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Mie mi-a venit ieri chiar cand sa plecam la inot ... dar macar nu voi fi asa repede mami pentru a 2-a oara

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

eu nu te pot ajuta Anca... noi il facem pe cel de la stat.Deseara la 7 merg la neurolog... sa vedem ce mai auzim si de la el

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ank, cat zceai ca are raul la capsor?
al meu are 42 cm la 4 luni .dc meri la neuro..s aintrebi de dimensiuniel astea..poate imi zici si mie...

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

medicului neonato i-a iesit 43 si pediatrului 44 ... dar neonato mi-a zis ca se permite pana la 47 sau 48 la 1 an

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna dimineata!
Ank, se mai intampla; eu am avut ieri dimineata o stare de letargie, nu nu mai voiam nimic decat sa dorm
AncaD, nu stiu cum este cu schemele astea; parca la vaccinul de 4 luni trebuia sa continui cu cel de la 2luni
Alina,eu zic sa mai astepti pana la sfarsitul lunii acesteia sau pana luna viitoare, cand vor fi Kidex si BabyExpo- oricum pana la 6 luni nu o diversifici, nu?
Vei gasi acolo mai multe, la preturi mai bune. De acolo vreau sa-mi cumpar si scaunelul de baie- sezlongul l-am cumparat de la BabyExpo cu 500 si ceva, pe cand in restul magazinelor l-am vazut la peste 700...
Cred ca si la PrimiiPasi se gasesc diverse modele acceptabile ca pret, foarte apropiate ca facilitati de altele mai scumpe..

Noi mai stam putin si vom iesi afara, recuperam iesirile mai scurte de zilele trecute

Va pupam!



Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Sincer am nevoie de o vacanta.Mi-a promis sotul ca plecam la Vatra Dornei ... peste vreo luna de abea astept... De acolo sunt si bunicii mei ....

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

AncaD la multi ani Mariei ...

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Neata!

BB...ma bag si eu, cu toate ca n-am ajuns inca la diversificare - dar din cer am citit masa de fructe nu inlocuieste o masa propriu-zisa, ci este ca o gustare intre mese.Deci e normal sa ceara fata ta lapticul!
Pussi..felicitari pentru tuste! Pai au crescut, nu gluma!
Ancuta, eu cred ca infanrix e mai bun decat pentaxim, pentru ca mai are ceva in plus. Acum la 4 luni sunt la fel, dar la 6 luni daca ii faci pentaxim trebuie sa ii faci cel de hep B separat, pe cand la infanrix e inclus in aceeasi injectie. (mie asa mi s-a explicat inca din spital).
Victo...felicitari!

Pupicei la bebei!


Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

quote:
Originally posted by creem

Neata!

[
Victo...felicitari!

Pupicei la bebei!


Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)



tu vrei bataie???????????

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Neatza! Noi am terminat si a doua masa, prima a fost la 5 dim. Cred ca ne mutam inapoi cu ea la noapte... sau mai incercam odata sa vedem cum ne descurcam. Ma mai gandesc azi. :)
Cami, la 6 luni incep diversificarea. Deocamdata nu am nevoie de scaunel, ai dreptate.
Adina, pai inseamna ca Jasmina ne da lectii tuturor. Cred ca a fost greu sa tii pasul cu ea. :)

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput