Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (23)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Amy26

quote:
Am fost azi la dispensar si a spus in urma unui consult vizual ca-i sanatoasa si frumoasa, dar de ce nu ia in greutate?


Sheritra,
al meu bb are 6.300(in comparatie cu alti bb e un slabanog); si mie mi s-a zis la fel de catre dr.....ca e ok.
ce tip de cereale ii dai?


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



nu va mai plangeti... ca eu sunt fericita ca am 2 tuste de 5 kg. bucata, la 3 luni jumate.



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

E fain carutul, dar chiar nu se prea vede!

Si intrebarea cu jelitul era retorica...

Eu am disparut mai inainte ca mi s-a trezit sirena , pardon- Floris.

Si acum ma duc si eu la spalat dinti si sa vedem daca chiar doarme sau se preface.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by anacami

BB,sa iti fie de bine noua frizura! sa ne arati si noua poze!

daca nu as fi avut unul de la Sebastian care imi place, m-ar fi incantat www.inglesina.ro/zuma.htm" target="_blank">acest scaun . Era intr-o oferta la Metro, costa in jur de 5 mil ;o "nimica toata" daca te gandesti ca il cumperi pt. 2-3 ani, in timp ce un centru de activitate costa 2-3 mil., dar se foloseste 2-4 luni...

mie mi-au prins tare bine rolele/rotilele la scaun...


Camelia, Sebastian si Stefania



super scaunul



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by anacami

BB,sa iti fie de bine noua frizura! sa ne arati si noua poze!

daca nu as fi avut unul de la Sebastian care imi place, m-ar fi incantat www.inglesina.ro/zuma.htm" target="_blank">acest scaun . Era intr-o oferta la Metro, costa in jur de 5 mil ;o "nimica toata" daca te gandesti ca il cumperi pt. 2-3 ani, in timp ce un centru de activitate costa 2-3 mil., dar se foloseste 2-4 luni...

mie mi-au prins tare bine rolele/rotilele la scaun...


Camelia, Sebastian si Stefania



super scaunul



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Va urez o noapte linistita si somnoroasa dragelor!

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Alina, da, la baita avea 3luni 3saptamani. De ce? :-)

BB, nu se vede oua frizua! asteptam alte poze...

Eu va zic noapte buna, cred. Ca Jasmina si taticul dorm deja, si eu tot singura sunt seara si in ziua lui libera


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

LAVI e misto carutul din cate se vede,si parul pai eu ma asteptam sa te fi tuns scurt din cum ai zis tu inainte.
PUSSI am vazut tustele tale,frumoase foc
am lipsit ca a trebuit sa dam biberoanele,i-am trezit din somn sa le dau,ca daca nu ei nu se trezesc pana la 8 dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Adina, in pozele in care e imbracata in Craciunita pare mai mare. Eu zic asta comparativ cu Maria acum. Cu toate ca mi se pare ca rade mult, parca nu gusta asa frumos ca Jasmina rasul! Rar rade in hohote de fapt...

Noapte buna tuturor.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput