Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (157)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

nu-mi vine sa cred ce bunatate de cioco am mancat .. va zic ca sa incercati si voi: de la milka, oua de ciocolata cu umplutura de lapte, dar ca o spuma de fina, suuuper si sunt ambalate cate 4 oua intr-un cofraj mov, da' mov :).. si sunt dotate si cu 2 lingurite mici-mici tot mov, evident :)).. si sunt buuuneee -buneeee (da' asta am mai zis-o, nu? )
poftiti de incercati
magne b6 e vax, traiasca ciocolata.. asa m-a binedispus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Noi ne recuperam,dupa o seara furtunoasa,am fost la un botez cu prieteni ff buni,si a fost fff fain,ne-am distrat asa bine cum de mult nu am mai facut-o,a fost si Ale putin,aici am multe POZE,in unele suntem si noi.MA duc sa citesc ca am cam ramas in urma!!!va pup

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

ASIZA,ce s-a intamplat???nu vreau sa fii suparata,te puuuup

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

am citit undeva ca e bine pt copii sa se joace in grupuri mixte dpdv al varstei, adica sa nu fie numai copii de aceeasi varsta ci si mai mari, ca ii ajuta sa-si dezvolte alte abilitati sociale si se schimba dinamica grupului, invata sa coopereze, etc etc, ceeea ce pt ei e f bine .. noi nu avem decat copii de aceeasi varsta in grup :(
voi ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

KIKINEATA,cat e de scumpa gargarita ta,ce ochi mari are,frumoasa foc!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

asiza a fost buna plimbarea? Cin' te-a suparat? Pune biciul pe ei

Dia, piei ispita...! Pai normal ca nu-ti mai trebuie magne B6, ciocolata are magneziu... si o suta de mii de calorii!

adinazot, ati si dansat? Ale parca danseaza pe ring.

Noi azi avem program incarcat, plimbare, piscina... gatit da' macar am programat un sos cu pipote si orez, o nebunie!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Oana, iubita, dar ce s-a intamplat? Sper ca a mai scos plimbarea aia din suparare. Hai la noi si zi-ne ce te-a suparat...punem noi biciul, mama ei de suparare!
Bey...a inebunit lumea! Azi in parc toti copiii infofoliti de ziceai ca-i viscol afara, Maria-sa la training lejer si adidasi. Ori poate eu mi-s nebuna?!!!
Adina, da' fii-ta e mare dansatoare, stiai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

mamici o intrebare...
am cumarat olynth dar e pt copii intre 2-6 ani. poti sa ii dau si lui dani? e suficient de bun sa imi linisteasca constinta ca ii dau ceva neadecvat varstei?


Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

batut vantu rau si nu au stat ghioceii la pozat :(( , danutz, maineeeeeeeeeee, vorbeste tu cu vantu sa nu vina !!!

ps : P stie cum face becali cu banutii : pac pac !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va dorim tuturor o primavara frumoasa alaturi de cei dragi.
In sfarsit am reusit si noi sa intram si incerc sa citesc din urma.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput